تبلیغات کلیکی

خدمات تبلیغات کلیکی ترا چیست؟ چرا کسب و کارها به تبلیغات کلیکی نیاز دارند؟ همان طور که می‌دانید همه کسب و کارها برای ارائه خدمات بیشتر باید در فضای آنلاین حضور پیدا کنند، همه شرکت‌های بزرگ و کوچک و گروه‌های صنعتی و تولیدی که در حال فعالیت هستند. مهم‌ترین هدف آن‌ها افزایش تعداد کاربران، با در نظر گرفتن حداقل هزینه و سودآوری بالا می‌باشد.

تبلیغات کلیکی با آژانس ترا

خدمات تبلیغات کلیکی

تبلیغات بنری

تبلیغات بنر ویدیویی

بهینه سازی ساختار وب سایت

افزایش بازدید هدفمند وب سایت

تبلیغات HTML

بازگشت سرمایه

دسترسی به مشتریان واقعی

تبلیغات کلیکی یا CPC چیست؟

گوگل ادز یک روش تبلیغاتی مبتنی بر پرداخت هر کلیک PPC می‌باشد. شما با استفاده از گوگل ادز می‌توانید تبلیغات خود را برای مخاطبانی به نمایش بگذارید که همواره به طور مرتب کلیدواژه‌های مورد نظر خودشان را جستجو می‌کنند. در حقیقت می‌توان گفت این روش تبلیغاتی یکی از کارآمدترین راهکارهایی است که می‌توانید برای جذب کاربران و بازار هدف فضای وب از آن استفاده کنید. گوگل ادز نسبت به سایر روش‌های تبلیغاتی گران‌تر به نظر می‌رسد. به ویژه اگر در عرصه رقابت با صنایع مختلف قرار بگیرد، البته اگر طراحی و ساخت یک گوگل ادز به درستی و با رعایت تمامی استانداردها انجام بگیرد، بهتر است روی آن سرمایه گذاری کرد. خدمات تبلیغات ترا به صورت هدفمند و بهینه می‌باشد، تنها یک پیشنهاد CPC لازم است که بتواند تبلیغات را برای مخاطبان هدف خود به نمایش بگذارد. این روش مزیت بسیار ساده‌ای دارد و آن این است که تبلیغ کننده و منتشر کننده تبلیغ به راحتی از بازخوردهای آگهی مطلع می‌شود و می‌تواند تعداد کلیک دریافت شده را تشخیص دهد. هر کدام از کلیک‌ها بیانگر فروش و یا هر نوع فعالیت دیگری می‌باشند.

نظر مشتریان

تبلیغات کلیکی، تبلیغاتی هوشمند و مقرون به صرفه

در حال حاضر شما می‌توانید با حداقل‌ترین بودجه خود تبلیغات CPC خود را به آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا بسپارید. با استفاده از خدمات تبلیغات کلیکی می‌توانید در شبکه‌ای توسعه یافته از وب‌سایت‌های فراوان، نرم افزارهای فارسی و دیگر روش‌های تبلیغاتی آنلاین بهره‌مند شوید. کانال‌های رسانه‌ای و ابزارهای دیجیتال می‌توانند پیام‌های تبلیغاتی شما را به تمامی نقاط سراسر جهان ارسال کنند.

آنالیز داده
guerrilla marketing

چرا باید از خدمات تبلیغات کلیکی ترا استفاده کنید؟

تبلیغات CPC از روش‌های تبلیغات آنلاین هوشمندانه، هدفمند و توسعه یافته است که می‌تواند نتایج بسیار خوبی را برای کسب و کار شما به همراه آورد. در ادامه به طور مختصر درباره دلایل استفاده از خدمات تبلیغات کلیکی توضیح خواهیم داد.

مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی

کارشناسان ما در آژانس ترا، آمار تعداد بازدیدکنندگان و کلیک‌های انجام شده روی تبلیغات شما را به صورت لحظه به لحظه و در بازه‌های زمانی منظم در پنل جامع تبلیغات CPC شما نشان خواهند داد. همچنین این امکان برای شما فراهم است که بتوانید کمترین و بیشترین هزینه روزانه را جهت کمپین‌های تبلیغاتی خود مشخص کنید، اختیار سایت‌های منتشر کننده تبلیغ بر عهده خودتان است و شما می‌توانید در کمپین تبلیغاتی خود تغییرات مورد نیاز را ایجاد کنید.

ریسپانسیو

تبلیغات هدفمند

همان طور که گفتیم خدمات تبلیغاتی ترا به صورت هدفمند ارائه می‌شود و در حقیقت شما می‌توانید در بهترین زمان بندی و مناسب‌ترین موقعیت تبلیغات خود را برای مشتریان ایده آل خود به نمایش بگذارید. با توجه به روش‌های هدفمند و متنوعی مانند هدف گذاری در زمان و مکان مشخص با در نظر گرفتن موضوع و جایگاه مورد نظر که در اختیار شما می‌گذاریم، می‌توانید با مشتریان مورد نظر خود با توجه به ویژگی‌های رفتاری و شخصیتی، شرایط و علایق آن‌ها، ارتباط برقرار کنید.

اتصال به شبکه‌های گسترده اجتماعی

همه برنامه ریزی‌های تبلیغاتی برای این که در دسترس کاربران قرار بگیرند، به شبکه‌های اجتماعی و کانال‌های رسانه گسترده نیاز دارند. شبکه‌های توسعه یافته تبلیغاتی با تقسیم بندی‌های متنوعی که دارند به این امکان را می‌دهند که مشتریان دائم و بازار هدف خود را پیدا کنید و بتوانید نرخ CTR و EPC را افزایش دهید. شما می‌توانید تبلیغات در گسترده‌ترین شبکه را با ترا تجربه کنید.

بازاریابی عصبی
محتوای چندرسانه‌ای

با کمترین بودجه تبلیغات کلیکی را آغاز کنید

شما می‌توانید با کمترین بودجه از خدمات تبلیغات کلیکی ترا بهره‌مند شوید. برای مقدار بودجه محدودیت خاصی در نظر گرفته نشده است. برخی از شرکت‌ها کمپین‌های تبلیغاتی خود را با حداقل دارایی خود و برخی با مبالغ بسیار زیاد آغاز می‌کنند. کافیست بودجه خود را تعیین کنید و با توجه به آن اهداف خود را از نحوه تبلیغات با ما در میان بگذارید.

تبلیغات متنوع

یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از تبلیغات کلیکی آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا، تبلیغات به روش‌های متنوع می‌باشد. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه خدمات تبلیغات کلیکی سایت ترا، کمپین‌های تبلیغات کلیکی را مشاهده کنید. تبلیغات بنری، تبلیغات ویدیویی و … از مهم‌ترین کمپین‌های تبلیغاتی هستند که می‌توانید با در نظر گرفتن چگونگی محصولات و خدمات خود یکی از آن‌ها را انتخاب نمایید.

تولید محتوا

خدمات تبلیغات کلیکی

آژانس ترا برای توسعه کسب و کار شما از انواع روش‌های تبلیغات آنلاین خود استفاده می‌کند.

استفاده از به روزترین تکنولوژی و فناوری در تبلیغات

جالب است بدانید که میزان فعالیت کاربران حقیقی و ترافیک آن‌ها در فضای وب کمتر از 40 درصد است و یکی از علت‌های هدر شدن 20 درصد از بودجه‌های تبلیغات آنلاین همین مورد می‌باشد، چرا که این بخش تشکیل دهنده ترافیک به ربات‌ها و سایر رقبا مرتبط می‌شود و بودجه تبلیغاتی شما با وجود این عوامل در کوتاه‌ترین زمان به پایان می‌رسد، اما کارشناسان آژانس ترا استراتژی‌های تبلیغاتی شما را به گونه‌ای طراحی می‌کنند که تنها مشتریان حقیقی به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

تولید محتوا

برندهایی که افتخار اعتماد آن‌ها را داشته‌ایم

درخواست مشاوره سریع

با کارشناسان آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا بصورت رایگان مشورت کنید!

Tera_logo_1

سوالات متداول

تبلیغات کلیکی یکی از مهم‌ترین روش‌های تبلیغات آنلاین است که در ازای تعداد نمایش و کلیک کاربران روی آن هزینه پرداخت می‌کنید.

تبلیغات کلیکی ترا شامل تبلیغات بنری، تبلیغات همسان یا Native و تبلیغات ریتارگتینگ می‌شود.

هزینه و تعرفه خدمات تبلیغات کلیکی به طور متغیر است و با توجه به میزان بودجه و هدف گذاری تبلیغات شما مشخص می‌شود.

شما می‌توانید با کمترین بودجه هزینه، تبلیغات کلیکی را شروع کنید.

تبلیغات کلیکی ترا هوشمندانه، هدفمند و توسعه یافته می‌باشد.

به دلیل افزایش ترافیک ورودی سایت و همچنین افزایش فروش محصولات و ارائه خدمات خود از نوع روش تبلیغاتی استفاده می‌کنند.