به یاد ماندنی باشید!

با خدمات دیجیتال برندینگ ترا، درخشان ظاهر شوید و رشد و پیشرفت کسب‌وکار خود را تضمین کنید.

خدمات برندینگ دیجیتال ترا

آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا با استفاده از تجارب بین‌المللی خود در زمینه دیجیتال برندینگ، آگاهی از برندتان را افزایش ‌می‌دهد که در نهایت باعث افزایش مشتریان وفادار ‌و سودآوری‌تان می‌شود.
با برندسازی دیجیتال، می‌توانید علاوه‌بر افزایش شهرت برند خود در تمامی کانال‌ها، مزیت رقابتی خود را به گوش مشتری‌های بالقوه‌تان برسانید تا برند شما را به دیگر رقبای‌تان ترجیح دهند.

خدمات برندینگ

پیام برند

یکپارچه کردن پیام برند شما در تمام کانال‌های بازاریابی دیجیتال

طراحی لوگوی حرفه‌ای

طراحی هویت بصری برند و لوگو

طراحی سایت

طراحی وب‌سایت اختصاصی برند شما متناسب با اهداف شما و نیاز کاربران

سئو

بهینه‌سازی وب‌سایت شما برای موتورهای جستجو به کمک راهکارهای سئو تکنیکال، داخلی و خارجی

بازاریابی محتوایی

بازاریابی محصولات و خدمات شما به کمک تولید محتوای هدف‌مند و تعامل با مخاطب

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

ارائه خدمات بازاریابی شبکه‌های اجتماعی متناسب با هویت برند شما

ایمیل مارکتینگ

اجرای کمپین ایمیل مارکتینگ هدف‌مند با هدف افزایش نرخ تبدیل و آگاهی از برند

تبلیغات آنلاین

تبلیغ برند شما در کانال‌های مختلف دیجیتال، با توجه به هویت برند و میزان حضور مخاطبان شما

برندهایی که افتخار اعتماد آن‌ها را داشته‌ایم

آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا

تبلیغات دیجیتال می‌تواند آگاهی از برند شما را تا 80% افزایش دهد.

  • 93% از مشتریان بالقوه شما، پیش از خرید، بازخوردها و نظرات مشتریان شما را در وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی برندتان را بررسی می‌کنند.
  • 88% از خریداران، از اعتبار برند به‌عنوان یکی از عوامل اصلی برای تبدیل شدن به یک مشتری وفادار یاد می‌کنند.
  • ایجاد هویت بصری یکپارچه، بیش از 80% به شناسایی برند شما کمک می‌کند.
  • 73% از افراد، خدمات پشتیبانی از مشتری را یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار برای تصمیم به خرید خود می‌دانند.

تجربه شما از خدمات آژانس بازاریابی ترا

کیفیت کار ما را از زبان مشتریان‌مان بشنوید!

هدف از برندینگ چیست؟

هدف، بازگو کردن داستان برند شما و معرفی محصولات و خدمات‌تان در فضای دیجیتال است. یکی از اهداف ما، نمایان کردن مزیت رقابتی شما و ارزش‌های ارائه شده به مخاطبان‌تان است که باعث می‌شود نام برندتان در ذهن مخاطبان ماندگار شود. ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا با در نظر گرفتن بودجه، اهداف کسب‌و‌کار و شناخت مخاطبان‌تان، به شما کمک می‌کنیم تا با برندسازی آنلاین، بهترین مسیر را در دنیای دیجیتال طی کنید و با پیشی‌گرفتن از رقبا، به نتایج مورد نظر خود دست یابید.

asian-businessman-using-laptop-with-blank-screen-s-2021-09-03-06-28-25-utc
مشاور و تیم سئو متخصص

همراهی تیم مشاوران دیجیتال مارکتینگ ترا از مرحله تدوین استراتژی برندینگ تا اجرای کمپین‌های دیجیتال

خدمات برندینگ دیجیتال ترا، راهی برای توسعه کسب‌و‌کار شما

برندینگ در دنیای دیجیتال، شرایطی را فراهم می‌کند که بتوانید بر مبنای بودجه و با استفاده از تکنیک‌های خلاقانه بازاریابی، کسب‌و‌کارتان را از طریق دارایی‌های دیجیتال خود مانند وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی برندتان به طیف وسیعی از مخاطبان خود شناسانده و با مشتریان خود به‌طور مستقیم در تعامل باشید. همچنین، وجود کتابچه برند (Brand Book) به‌عنوان پیش‌نیاز تهیه سند بازاریابی (Marketing Plan) و تعیین تاکتیک‌های آگاهی از برند و افزایش فروش در کانال‌های مختلف (مانند افزایش رتبه در موتورهای جستجو، رسانه‌های اجتماعی، ایمیل، اپلیکیشن‌ها و صفحات وب) موجب هم‌راستایی فعالیت‌های بازاریابی و افزایش سرعت رسیدن به اهداف کسب‌و‌کارتان می‌شود.

مشاوره رایگان سئو

از رقیب هایتان سبقت بگیرید

برای رشد کسب‌وکار خود به کمک یک آژانس دیجیتال مارکتینگ قابل اعتماد آماده‌اید؟

خدمات طراحی سایت

ما به پشتوانه موفقیت‌ در پروژه‌های متعدد طراحی سایت بین‌المللی و استفاده از فناوری‌های به‌روز، مسیر ورود کسب‌وکار شما را به دنیای دیجیتال هموار می‌کنیم. ما پس از طراحی هویت بصری برند شما به صورت یکپارچه، وب‌سایت‌ شما را بر اساس اصول سئو و به‌صورت کاربرپسند طراحی می‌کنیم و در تمام مراحل پشتیبانی و نگهداری سایت همراه شما هستیم.

decoding-specialist-2021-09-24-02-54-37-utc
cropped-shot-of-professional-seo-manager-using-tab-2022-05-16-08-17-50-utc

خدمات سئو سایت

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا جایگاه وب‌سایت شما را در نتایج موتورهای جستجو ارتقا می‌دهیم تا علاوه‌بر افزایش ترافیک ورودی، بتوانید میزان فروش موثر و درآمد خود را نیز افزایش دهید. راهکار سئو در ترا توسط تیم‌های اختصاصی استراتژی، تکنیکال و تولید محتوا اجرا می‌شود. ما در ترا از ابزارهای مدرن استفاده می‌کنیم تا بتوانیم سایت شما را مطابق با جدیدترین به‌روزرسانی‌های موتورهای جستجو مانند گوگل تطبیق دهیم.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

مشاوره رایگان دیجیتال برندینگ

برای رشد کسب‌وکار خود به کمک یک آژانس دیجیتال مارکتینگ قابل اعتماد آماده‌اید؟

ما معتقدیم کسب‌و‌کارها نیازهای متفاوتی دارند و به‌ همین دلیل، متناسب با هر نیاز، پس از تحلیل دقیق، راهکاری اختصاصی طراحی می کنیم. برای اطمینان از انتخاب درست و دریافت مناسب‌ترین خدمات مطابق با خواسته و بودجه‌تان، می‌توانید با ثبت «درخواست مشاوره» از راهنمایی کارشناسان دیجیتال مارکتینگ ترا به صورت رایگان بهره‌مند شوید. ما برنامه پیشنهادی خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن، بعد از نیازسنجی و تحلیل‌های لازم، به شما ارائه خواهیم داد.

سوالات متداول

ابزارهایی که می توان به واسطه آن با مشتریان ارتباط برقرار کرد تبلیغات، روابط عمومی، پیشبرد فروش، بازاریابی مستقیم، فروش شخصی، بسته بندی، رویداد و اسپانسرینگ و خدمات مشتری می باشد.

هویت برندینگ از عناصری تشکیل شده که باعث شخصیت سازمانی شما می شود در واقع هویت نام تجاری شرکت شما محسوب می شود و سک نشانه نمایش شرکت شما می باشد. عناصری که برندینگ شما را مشخص می کنند عبارتند از رنگها، شکل ها، فونت ها، گزینه های تصویر و صدا است.

وقتی برندینگ را تعریف می کنیم متوجه می شوید که برندینگ یک بازاریابی است که شرکت یا فردی به دنبال یک نام، نماد یا یک طرح می باشد که بتواند وجه کار خود را با دیگران متفاوت و خاص جلوه دهد.

برندینگ در حوزه کسب و کار بسیار مهم است، نه اینکه فقط برند در ذهن ها باقی بماند بلکه به مخاطبان و مشتریان برند این اجازه را می دهد که سطح انتظار و توقع خود را با شرکت یکی کنند. یک برند در مراحل برندینگ می کوشد تا با شناساندن برند به افراد و سازمان ها درباره کیفیت محصول و خدمات مورد انتظار، پیامی شفاهی فرستاده شود.

در اجرای برنامه های برندینگ بخش ها و برنامه های متختلفی درگیر می شوند، از قبیل تبلیغات، خدمات به مشتریان و لوگو، همه این موارد به دنبال ساختن و به وجود آوردن یک برند حرفه ای و جذاب و فوق العاده برای شرکت هستند.

برندینگ می تواند باعث افزایش ارزش کسب و کار شود به همین دلیل است که اهمیت برندینگ در بدست آوردن درآمد قابل تهی نیست. یک برند قوی می تواند پشتوانه ای برای حضور در رقابت باشد. با توجه به اینکه برند برتر و قوی می تواند فروش یک محصول را تضمین کند، حتی این امکان وجود دارد که شما قبل از عرضه محصول آن را با قیمتی بالا پیش فروش کنید.

 این دارایی اعتبار و ارزشی برای برند محسوب می شود که مخاطبین شما بدون دیدن محصول این اعتماد را می کنند که محصول را پیش خرید کنند. دارایی بزرگ و قابل مشهود یک برند اعتماد و اعتباری است که در بین مشتریان خود دارد و آنها را در کسب و کار خود موفق می کند.

فرض کنید شما می خواهید خودرو خریداری کنید و قیمت آن با قیمت خودروهایی موجود در بازار جهانی یکی است شما کدام برند را پیش خرید می کنید بنز، فورد، مازاراتی یا محصولی از شرکت ایران خودرو را انتخاب می کنید. اعتماد و اعتبار کدام برند در نظر شما بالاتر است؟ این همان ارزشی است که یک برند ایجاد می کنند.

وقتی یک برندینگ قوی باشد می تواند باعث جذب مشتریان جدید شود. برندینگ قدرتمند انگیزه ای در مشتریان خود ایجاد می کند که با توجه به اعتماد و اعتبار عموم درباره برند مشتری از برند خرید می کند چونکه برند با انتظار او برابر یا بیشتر از حد انتظار وی می باشد. اگر یک برند به درستی و اصولی پایه گذاری شده باشد بهترین و موثر ترین روش تبلیغات محسوب می شود.و همین برندینگ موجب افتخار و رضایت کارکنان شرکت می شود. وقتی فردی برای یک شرکت قوی کار می کند و از برند شرکت حمایت لازم را می کند حتما کار در آن سازمان جزء افتخارات خود می داند که حتی با پیشنهاد حقوق و مزایا بالاتر از سمت شرکت های دیگر حاضر به ترک این شرکت قوی نیست. داشتن یک دفتر کار مطابق با برند می تواند میزان تعلق و رضایت برند را در میان پرسنل افزایش دهد.

تبلیغات قسمتی از برندینگ می باشد، تبلیغات باید منعکس کننده مستقیم برنامه برندیک باشد. یکی از روش های تبلیغاتی استفاده از محصولات تبلیغاتی از شرکت های معتبر که شما نام تجاری و لوگوی خود را بر روی آن حک می کنید و همین می تواند برای شما اعتبار و اهمیت و ارزش برای برندتان بیاورد.

دیجیتال برندینگ یا برندسازی دیجیتالی همان برندسازی برای یک کسب و کار محسوب می شود که به جای آنکه در دنیای فیزیکی و واقعی انجام گیرد در دنیای مجازی و توسط شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار می گیرد. دیجیتال برندینگ در حقیقت راه حل هایی برای یکی شدن با تغییرات سریع دنیای دیجیتال می باشد. داشتن برندی قوی و با ارزش از اهمیت بالایی در کسب و کار برخوردار است و بهتر این است برای حفظ اعتبار و اصالت کسب و کار این کار را به دست افراد متخصص و حرفه ای در زمینه برندسازی بسپارید تا اصولی کار شما انجام شود و ب موفقیت برسید.

مشتریان امروز این توانایی را دارند که شرکت ها را در گسترش و پیشرفت برندشان کمک کنند دنیای اینترنت این امکان را فراهم آورده که امکان مشارکت واقعی مابین مشتریان و برندها فرام گردد. در عصر دیجیتال استفاده از برندینگ دیجیتال یک انتخاب نیست بلکه یک اصل مهم و اساسی می باشد. در برندینگ دیجیتال موقعی موفق می شوید که تمام فعالیت های آنلاین شما با تمامی فعالیت های آفلاین یکدست و یکی باشد.اگر یک برند در فعالیت های خود صادق باشد و به تمام تعهداتش عمل کند، مخاطبان برند در فضای دیجیتال به صورت دلخواه و داوطلبانه در مورد برند صحبت می کنند و این بهترین اتاق خوب برای یک برند محسوب می شود. دیجیتال برندینگ یک فعالیت تمام شدنی نیست و باید در روند پیشرفت کاریتان به آن توجه داشته و آن را بروز و بازنگری کنید.

فضای دیجیتال امروز برند شما را زیر نظر دارد و مشتریان شما در فضای دیجیتال با دقت برند شما را مورد بررسی قرار می دهند و نکته بسیار مهم این است که، برندینگ دیجیتال حاصل پر رنگ کردن و قوی کردن آگاهی ما از ذهنیات و تفکرات مردم می باشد.

مشاوره رایگان

اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.

تماس با کارشناس های ما: