طراحی سایت وکالت؛ خدمات حقوقی فراتر از مشاوره حضوری

با ساخت سایت مشاوره حقوقی همیشه در دسترس باشید.

طراحی وب سایت برای وکلا

با طراحی سایت وکالت، مشاور حقوقی همیشگی موکل خود باشید. سایت یک موسسه حقوقی نماینده شخصیت، تخصص و خدمات آن در فضای مجازی است و هزینه ساخت سایت در مقابل آنچه با خود به همراه می‌آورد، ارزش خود را ثابت خواهد کرد.

بررسی‌ها نشان می‌دهد بیشتر با موکلان با مشاهده وب سایت وکلا و موسسات حقوقی برای محول کردن وکالت در پرونده‌های حقوقی اطمینان خاطر بیشتری پیدا خواهند کرد. همچنین ساخت یک وب سایت حقوقی به ما اجازه می‌دهد همیشه و همه جا در دسترس مخاطبان خود باشیم.

لازم به اشاره نیست که با بهینه‌سازی وب سایت برای موتورهای جستجو سوابق و تجارب شما با یک جستجوی ساده در سایت اختصاصی‌تان قابل دسترسی خواهد بود.  به این ترتیب، به کمک طراحی سایت اعتبار خود را هر بیشتر از قبل افزایش داده و مردم از هر نقطه از کشور به شما دسترسی دارند.

طراحی سایت برای وکیل با امکانات ویژه

با ساخت وب سایت حقوقی، می‌توانید به صورت آنلاین به مخاطبان و موکلان خود مشاوره حقوقی بدهید. این روش نه تنها صرفه‌جویی در زمان و هزینه برای شما و مخاطبان‌تان را به همراه دارد، بلکه باعث افزایش اعتماد و رضایت آنها می‌شود. می‌توانید با استفاده از سامانه‌های پرداخت آنلاین، هزینه مشاوره خود را دریافت کنید و به راحتی فعالیت خود را بدون محدودیت مرزی گسترش دهید.

طراحی سایت مشاوره حقوقی

با خدمات طراحی سایت وکلا آژانس ترا این امکان را دارید تا در هر زمان و مکان، با افراد گفتگوی آنلاین یا چت داشته باشید. شما می‌توانید از طریق پلتفرم‌های چت آنلاین، پاسخگوی سوالات و نگرانی‌های مخاطبان خود باشید و با آنها رابطه عمیق‌تری برقرار کنید. با وجود این امکان در وب‌سایت خود، اعتماد مخاطبانتان را به راحتی جلب می‌کنید و برندینگ قوی‌تری خواهید داشت.

طراحی سایت چت با وکیل
طراحی سایت چت آنلاین با وکلای حقوقی

یکی از بخش‌های مهم در وب‌سایت شما، قسمت رزومه سوابق وکالت شماست. در این قسمت که آژانس ترا آن را برای شما طراحی می‌کند، به عنوان یک وکیل متخصص و موفق معرفی می‌شوید و می‌توانید مدارک تحصیلات، تجربیات، نمونه وکالت‌ها، مقالات و کتاب‌های خود را نشان دهید. این روش باعث می‌شود که افراد و مخاطبان از صلاحیت شما مطمئن شوند و با اعتماد بیشتری به شما مراجعه کنند.

طراحی سایت رزومه وکیل
طراحی سایت شخصی وکیل

آژانس ترا برای طراحی سایت موسسه حقوقی بخشی را برای پرسش و پاسخ در نظر می‌گیرد. در این بخش می‌توانید به سوالات رایج در زمینه حقوقی که مراجعان یا عموم مردم دارند، پاسخ دهید. این روش در جذب مخاطبان جدید فوق‌العاده است؛ چرا که دانش و تجربه خودتان را به شکل غیرمستقیم نشان می‌دهید. در ضمن می‌توانید با استفاده از کلمات کلیدی مناسب، سئو سایت را بهبود ببخشید.

طراحی سایت پرسش و پاسخ حقوقی
طراحی سایت سوالات و مشاوره حقوقی

با طراحی سایت حقوقی، قابلیت مدیریت و تشکیل پرونده برای کاربران وجود دارد. شما می‌توانید به راحتی اسناد و مدارک مربوط به مشکلات حقوقی مشتریان را بارگذاری، ذخیره، دسته‌بندی و جستجو کنید. همچنین می‌توانید به کاربران خود اجازه دهید که به صورت آنلاین به پرونده‌های امور و دعاوی قضایی خود دسترسی داشته باشند. این قابلیت باعث صرفه‌جویی در فضا، زمان و هزینه خواهد شد.

طراحی سایت مدیریت آنلاین پرونده حقوقی
مدیریت آنلاین پرونده حقوقی با طراحی سایت وکیل

آژانس ترا با طراحی وب سایت وکیل به شما اجازه می‌دهد حق مشاوره را به راحتی و بدون دردسرهای رایج دریافت کنید. با پرداخت آنلاین حق مشاوره نه تنها سرعت و رضایت مشتری خود را افزایش می‌دهید، بلکه از هرگونه سوء استفاده یا تاخیر در پرداخت جلوگیری کرده‌اید. پرداخت آنلاین حق مشاوره یک راه‌حل مناسب برای جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان فعلی است که فقط در سایت به آن می‌رسید.

طراحی سایت حقوقی با پرداخت حق مشاوره آنلاین
پرداخت حق مشاوره حقوقی آنلاین

با رزرو یا امکان نوبت آنلاین مشاوره، می‌توانید به راحتی برنامه‌ريزي‌های مربوط به امور را انجام داده و زمان مناسب برای هر مشتري را تعيين کنيد. این امکان فقط با ایجاد سایت حقوقی استاندارد محقق می‌شود و شما می‌توانید با نگاهی کلی به تقویم خود، از ریز جزئیات امور کسب و کارتان آگاه شوید. رزرو نوبت آنلاین مشاوره یک راهکار عالی برای افزایش بهره‌وری و کاهش استرس شماست.

طراحی سایت رزرو وقت وکیل حقوقی
طراحی سایت رزرو وقت وکیل

بهترین سایت تخصصی حقوقی سایتی است که اخبار این حوزه و محتواها و مقالات مربوطه را پوشش می‌دهد. یکی از کاربردی‌ترین تبلیغات وکلا در فضای مجازی تولید محتوای تخصصی است که نه تنها تجربیات ارزشمند نمایندگان قانونی را به افراد منتقل می‌کند، بلکه در ساخت تصویر برند اهمیت زیادی دارد. با پیاده سازی بخش بلاگ توسط آژانس ترا می‌توانید تصویری حرفه‌ای از خود بسازید.

طراحی سایت مجله حقوقی
طراحی سایت اخبار حقوقی

سایت وکیل دادگستری با نمایش نظرات و تجارب مراجعان و مشتریان قبلی، تصویری متخصص و موفق از یک مجموعه حقوقی می‌سازد. می‌توانید صدای رضایت و قدردانی مشتریان خود را به گوش سایر مخاطبان برسانید. با این کار نه تنها با خواندن نظرات مثبت، انگيزه و اعتمادبه‌نفس خود را بالا می‌بريد، بلكه مي‌توانيد با پاسخگويي به نظرات منفي، نقاط ضعف خود را شناسایی کرده و بهبود ببخشید.

طراحی سایت برای وکلای باتجربه
طراحی سایت انتقال تجربه وکلا

آژانس ترا در طراحی سایت حقوق، بخشی را مختص به راه‌های ارتباطی با مجموعه یا وکیل تعبیه می‌کند. مشتریان و مخاطبان با بررسی آدرس، ایمیل، شبکه‌های اجتماعی و موارد دیگر، با اطمینان بیشتری به وکلا یا موسسات حقوقی اعتماد می‌کنند. برای جلب اعتماد مخاطبان، ارائه راه‌های مختلفي همچون فرم تماس، پيامك، ايميل، آدرس دفتر و غيره در سایت مشاوره حقوقی آنلاین ضروری است.

طراحی سایت ارتباطی با وکیل موبایل

مزایای طراحی سایت حقوقی

طراحی سایت برای وکلا زمانی برای بسیاری از فعالان حوزه حقوقی قضایی امری لوکس تلقی می‌شد. همچنین بسیاری از وکلای مطرح از تبلیغ خدمات خود واهمه داشته و نگران آسیب به وجاهت حقوقی خود بودند. به همین دلیل معمولا وکلای کم‌تجربه‌تر تنها به نصب اطلاعیه‌هایی در شهر و یا پخش تراکت بسنده می‌کردند. روشی که کمتر بازدهی نسبت به هزینه‌های خود دربر داشت.

اما اکنون گوگل زمین بازی را دگرگون کرده است. تقریبا همه مردم برای یافتن اطلاعات قابل اتکا و معتبر، گوگل را به پلتفرم‌هایی ماندد اینستاگرام ترجیح داده و سایت‌ها را مرجع اصلی تلقی می‌کنند. این بار برخلاف گذشته، وب‌سایت‌ها می‌توانند با حضور خود حرفه‌ای بودن، اعتبار، و تخصص موسسات حقوقی را نشان داده و حس اطمینان را در موکلان ایجاد کنند.

مزایای طراحی وب سایت برای وکلا

چرا طراحی سایت برای وکلا ضروری است؟

مزایا طراحی سایت برای وکلای حقوقی

برندسازی شخصی وکلا

معرفی رزومه حقوقی

مشاوره حقوقی آنلاین

بهبود دسترسی موکلان

ارسال مشخصات به ترا

تجربه مشتریان آژانس طراحی سایت ترا

کیفیت کار ما را از زبان مشتریان‌مان جویا شوید!

 حسین غضنفری
حسین غضنفرینگین تجارت شرق
Read More
بر اساس شناختی که از طراحی سایت و سئو دارم، این شرکت را قویا در تمامی ابعاد فوق توصیه می کنم.
وحید بزرگ‌تبار
وحید بزرگ‌تبارپلتفرم ارز دیجیتال کرگدن
Read More
تجربه‌ی برون‌سپاری کار سنگین DevOps به تیم بسیار حرفه‌ای ترا، خیال‌مان را از هر جهت برای همکاری‌های آتی با این تیم راحت کرد.
هادی موسوی
هادی موسویگروه آموزشی خط‌وخال
Read More
هر وقت با مشکل فنی مواجه می‌شدیم ترا پاسخگوی مشکل ما بود. برای یک استارت آپ، همکاری با ترا نقطه اتکایی بوده و هست.
Previous
Next

کسب و کارهایی که به ما اعتماد کرده‌اند

راهکار متمایز ترا بعد از طراحی سایت وکالت

تبلیغات آنلاین برای وب سایت وکلا

بعد از طراحی سایت برای وکیل، باید به فکر تبلیغات و بازاریابی آن بود. وب‌سایت ما تا زمانی که در موتورهای جستجو در دسترس نباشد و نتواند پیام مناسب را به مخاطبین برساند، کارایی ندارد. به همین دلیل در آژانس سئو سایت ترا خدمات بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو را برای موفقیت وب‌سایت ما مهیاست.

در آژانس ترا برای این کار از روش‌های مختلف، مانند استراتژی‌های سئو، تولید محتوای حقوقی مفید و جذاب، طراحی محتواهای ویژه برای شبکه‌های اجتماعی و سایر روش‌های بازاریابی آنلاین استفاده می‌کنیم.

با این کار اعتبار موسسه حقوقی و وکلای آن را در بین رقبا افزایش داده و بازدیدکنندگان سایت را به مشتریان وفادار وب‌سایت‌مان تبدیل می‌کنیم.

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

در صورت نیاز به مشاوره دقیق، ما به صورت تلفنی هم پاسخگوی سوالات شما هستیم!

طراحی سایت موسسات حقوقی با حفظ اصول محرمانگی

حساسیت‌های
طراحی سایت موسسات حقوقی

رعایت قوانین و اصول اخلاقی، ارائه خدمات باکیفیت و قابل اعتماد، ایجاد اعتماد و ارتباط با مخاطبان، نشان دادن تخصص و تجربه و به کار بردن استراتژی‌های مناسب برای جذب و حفظ مشتریان از اصول کار ماست که نتیجه آن افزایش شناخت، اعتبار و درآمد شما خواهد بود.

 

خدمات بازاریابی ترا برای سایت‌های حقوقی

دیجیتال مارکتینگ موسسات حقوقی

با استفاده از روش‌های نوین و خلاقانه‌ی بازاریابی سایت وکالت، مانند بازاریابی محتوا، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی و بازاریابی پیامکی، به شما کمک می‌کنیم که برند خود را در فضای مجازی متمایز جلوه داده و پیام‌های مؤثر و جذاب را به مخاطبان خود منتقل کنید.

در آژانس ترا با تحلیل رقبا، تعریف هدف، بودجه‌بندی، پیدا کردن کانال‌های بازاریابی مناسب، اجرا، پایش و بهینه‌سازی کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ شما را همراهی می‌کنیم.

خدمات دیجیتال مارکتینگ آژانس ترا:

طراحی سایت وکالت و دیجیتال مارکتینگ
چگونه برای وکالت تبلیغ کنیم؟ تبلیغات یکی از راه‌های مؤثر برای افزایش بازدید، جذب مخاطب و تبدیل آنها به مشتری است. در واقع فقط داشتن یک سایت زیبا و حرفه‌ای کافی نیست؛ شما باید سایت خود را به مخاطبان بالقوه برسانید و بازار خود را گسترش دهید.

نمونه تبلیغات وکالت آژانس ترا در قالب بنر، پاپ آپ، لندینگ پیج، ویدیو و اینفوگرافیک است. ما با توجه به هدف، بودجه و رفتار کاربران، بهترین کانال‌های تبلیغاتی را برای شما انتخاب می‌کنیم.

خدمات تبلیغی آژانس ترا:

تبلیغات کلیکی برای سایت حقوقی

سئو یا بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو، فرآیندی است که باعث می‌شود سایت شما در نتایج جستجو بالاتر قرار بگیرد و بیشتر دیده شود. سئو شامل فعالیت‌های فنی، محتوایی و خارج از سایت است که هدف آن افزایش رتبه، اعتبار، بازدید و مشتری است.

در آژانس ترا با استفاده از روش‌های جدید و قابل اعتماد سئو، سایت شما را برای کلمات کلیدی مناسب حقوقی بهینه‌سازی می‌کنیم تا از رقبای خود پیشی بگیرید و جایگاه بهتری داشته باشید.

خدمات سئو سایت حقوقی آژانس ترا:

سئو سایت حقوقی

محتوا یکی از عوامل مهم در موفقیت وب‌سایت و به نوعی قلب تپنده سایت است. محتوای خوب باید تخصصی، جامع، متناسب با هدف، قابل فهم، جذاب و به‌روز باشد. آژانس ترا با تولید محتوای تخصصی در کنار شماست تا انواع مقالات، اخبار، محتواهای ویدیویی و تصویری را برای مخاطبان تولید کنید.

کارشناسان ما در آژانس ترا با تحقیق و بررسی روش‌ها، قوانین و اصطلاحات حقوقی جدید، انواع مقاله، پادکست، ویدیو، اینفوگرافیک و دیگر انواع محتوا را برای شما تولید می‌کنند.

خدمات تولید محتوا در آژانس ترا:

بازاریابی و تولید محتوای حقوقی

پیامک یک روش قدرتمند و ارزان و بهترین تبلیغ برای وکلا و موسسات حقوقی است. با استفاده از پیامک، می‌توانید با کاربران خود در ارتباط باشید، خدمات خود را معرفی کنید، به سؤالات آن‌ها پاسخ دهید، نظرسنجی کنید و یا تخفیف‌های خود را اطلاع رسانی کنید.

بعد از طراحی و آماده شدن سایت معرف موسسه حقوقی، ما در آژانس ترا با بازاریابی پیامکی متناسب با هدف شما در کنارتان هستیم تا پیام‌تان را به بهترین شکل به مخاطبان برسانیم.

مزایای تبلیغ پیامکی آژانس ترا:

تبلیغات هدفمند سایت حقوقی

نمونه طراحی سایت وکیل

آژانس طراحی سایت ترا در کنار شماست تا تبدیل به یک برند شناخته شده شوید. کارشناسان ما با سال‌ها تجربه در زمینه دیجیتال مارکتینگ و سئو، به شما کمک می‌کنند تا برند و کسب‌وکار خودتان را در دنیای اینترنت به رشد برسانید.

ما با تحلیل نیازها و اهداف شما، راهکارهای مناسب و اثرگذار را پیشنهاد می‌دهیم. از طراحی سایت حرفه‌ای و کاربرپسند تا بهینه‌سازی و سئو، از بازاریابی محتوا تا بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، ترا در تمام مراحل همراه‌تان است. کیفیت و دقت عملکرد ما را می‌توانید با نگاهی به نمونه سایت وکالت طراحی شده توسط آژانس ترا بررسی کنید و سفارش طراحی سایت خودتان را همین حالا ثبت کنید.

سوالات متداول پیش از طراحی سایت وکالت

برای انتخاب نوع سایت، باید به نیازها و اهدافتان توجه کنید. سایت‌های حقوقی با طرح‌های ساده و مینیمال، مدرن و خلاقانه، طراحی اختصاصی و تعاملی و پویا طراحی می‌شوند که هرکدام مزایا و معایب خودشان را دارند.

برای درخواست طراحی سایت لازم نیست حتما موسسه حقوقی ثبت شده داشته باشید. می‌توانید به عنوان یک وکیل مستقل یا گروه حقوقی، یک سایت مشاوره حقوقی راه‌اندازی کنید. البته باید برای ارائه خدمات حقوقی، پروانه وکالت داشته باشید و از قوانین و مقررات حرفه‌ای تبعیت کنید.

دیجیتال مارکتینگ به موسسات حقوقی آسیب نمی‌زند، بلکه می‌تواند به ترویج و تبلیغ آن‌ها کمک کند. دیجیتال مارکتینگ برای ارتباط با مخاطبان و جذب مشتری است و با استفاده از آن می‌توانید نام و برند خود را در فضای گسترده‌تری مطرح کنید.

خود وکلا می‌توانند روی تولید محتوا و سئو سایت خودشان کار کنند، اما این کار نیاز به صرف زمان و تخصص دارد. برای این کار باید از فنون فنی، قالب مناسب، لینک‌سازی، تحلیل داده و… استفاده کنید که بهتر است آن را به متخصص بسپارید.

برای قرار دادن سوابق فعالیت‌های وکیل می‌توانید از موکل اجازه بگیرید و در صورت رضایت، نام و اطلاعات لازم را روی سایت قرار دهید. امکان حذف یا مخفی کردن اطلاعات شخصی و حساس موکل نیز وجود دارد. در ضمن می‌توانید فقط به به نتایج حقوقی و قضایی پرونده اشاره کنید و جزئیات را بیان نکنید.

ما در تمام مراحل طراحی و پشتیبانی سایت با شما در ارتباط هستیم و نظرات و پیشنهادات‌تان را در نظر می‌گیریم. در صورت عدم رضایت شما از نتایج کار، امکان تغییر و بهینه‌سازی آن وجود دارد. در قرارداد سفارش طراحی سایت، تمام موارد برای اطمینان شما درج شده است.

هزینه طراحی و سئو سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد. شما می‌توانید از قابلیت محاسبه آنلاین هزینه طراحی سایت وردپرس استفاده کنید یا با کارشناسان ما در آژانس ترا تماس بگیرید تا لیست قیمت طراحی سایت و خدمات سئو را در اختیارتان قرار دهند.

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی یا مشاوه در مورد زمان‌بندی، لزوم اختصاص هزینه طراحی قالب سایت و یا سئو سایت، با ما تماس بگیرید!