تبلیغات گوگل

خدمات تبلیغات گوگل ترا چیست؟ چرا باید از تبلیغات گوگل استفاده کنیم؟ گوگل ادز که پیش از گوگل ادوردز معرفی شده به عنوان یکی از سرویس‌های تبلیغاتی گوگل به شمار می‌رود. موتور جستجو گوگل با بیش از میلیاردها نتایج از وب‌سایت‌های مختلفی در سراسر نقاط جهان یکی از بهترین و پربازده ترین جایگاه های تبلیغاتی است.

Google
Ads

خدمات تبلیغات گوگل

مشخص شدن سقف هزینه در طول روز

زمان بندی برای انتشار تبلیغات

مشخص کردن صفحه برای تبلیغات

کشور مورد نظر را تعیین کنید

نمایش تبلیغات با سرعت بیشتر

تعیین هزینه برای هر کلیک

دریافت گزارشات در طول روز

اضافه کردن متن

با وجود محدودیت‌هایی که شرکت گوگل برای نمایش تبلیغات از طریق سایت‌های فارسی زبان ایجاد کرده، از این نوع روش تبلیغات در ایران استقبال زیادی شده و بسیاری از شرکت‌ها و کسب و کارهای ایرانی در حال حاضر برای پیشرفت و توسعه محصولات و خدمات خود از این نوع تبلیغات استفاده می‌کنند.

معمولاً شرکت‌هایی که از تبلیغات بنری استفاده می‌کنند، می‌توانند از امکانات ریتارگتینگ گوگل ادز بهره‌مند شوند. در این روش تبلیغاتی اگر بازدیدکننده‌ای به سایت شما ورود پیدا کند، گوگل تبلیغات بنری را در سایت‌های منتشرکننده تبلیغات را برای او به نمایش می‌گذارند. شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر از نحوه انجام تبلیغات در گوگل به صفحه خدمات تبلیغات گوگل آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا مراجعه کنید.

در نتیجه می‌تواند نرخ بازگشت سرمایه ROI قابل قبولی را به همراه داشته باشد، اما اگر طراحی کمپین‌های تبلیغاتی ادز بدون در نظر گرفتن هدف انجام شوند، برای افزایش کلیک باید هزینه زیادی بپردازید، در صورتی که هیچ یک از آن‌ها نتیجه‌ای ندارد. در این میان اغلب کسب و کارها دچار اشتباه می‌شوند، آن‌ها برای ساخت کمپین‌های تبلیغاتی زمان زیادی را اختصاص نمی‌دهند که بتوانند مخاطبان هدف مورد نظر خود را جذب کنند.

خدمات تبلیغات گوگل برای سایت‌هایی که می‌خواهند مخاطبان هدف خود را پیدا کنند، بسیار اهمیت دارد. دو راهکار مناسب برای گرفتن رتبه در صفحه اول گوگل برای سایت شما وجود دارد تا به کمک آن‌ها بتوانید در فهرست نتایج جستجوی گوگل قرار بگیرید. پیاده سازی اصول سئو و بهینه سازی سایت و استفاده از تبلیغات گوگل ادز.

انجام اصول سئو و پیاده سازی تمامی اقدامات مرتبط با آن به زمان طولانی‌تری نیاز دارد، البته مانند سایر روش‌های تبلیغاتی هزینه زیادی را صرف نمی‌کند. تنها بازدهی و کسب نتایج مورد نظر آن نیازمند زمان بیشتری است. از طرفی با استفاده از تبلیغات گوگل ترا می‌توانید با پرداخت هزینه مورد نیاز با احتساب هر کلیک در کوتاه‌ترین زمان ممکن به رتبه و جایگاه مورد نظر خود دست پیدا کنید و در صفحه اول گوگل قرار بگیرید.

شما با استفاده از تبلیغات در گوگل می‌توانید هزینه‌های مرتبط با تبلیغات خود را مدیریت کنید و تعیین نمایید که لینک تبلیغ شما به صورت روزانه چه تعداد کلیک دریافت کند.
یکی از مهم‌ترین امکاناتی که تبلیغات گوگل در اختیار کاربران فضای وب می‌گذارد، مشخص کردن تاریخ و حتی ساعت نشان دادن تبلیغات می‌باشد. به عنوان مثال اگر بخواهید تبلیغات شما تنها در ساعات اولیه صبح به نمایش گذاشته شود، می‌توانید آن را تنظیم کنید.
پس از این که تبلیغ خود سفارش تبلیغ خود را ثبت کردید، می‌توانید تعیین کنید چه زمانی تبلیغ شما به نمایش گذاشته شود.
فرمت تبلیغات در گوگل به گونه است که شما می‌توانید تعیین کنید که مخاطبان با کلیک روی لینک تبلیغ وارد چه صفحه‌ای شوند.

شما برای نمایش تبلیغات خود در صفحات گوگل می‌توانید مشخص کنید که تبلیغات شما در کدام کشورها به نمایش گذاشته شود. این مزیت باعث می‌شود که از سایر کشورها کلیک‌های بیشتری دریافت کنید.

همان طور که گفتیم مدیریت آگهی تبلیغات شما بر عهده خودتان است. شما مشخص می‌کنید که آگهی در صفحه اول گوگل در بخش بالا و سمت راست نمایش داده شود.

شما می‌توانید به تبلیغات مورد نظر خود در گوگل متن متناسب با کلیدواژه و موضوع کسب و کار اضافه کنید تا کاربران درک بهتری نسبت به کلیدواژه استفاده شده داشته باشند.

با انتخاب کلمات مرتبط با موضوعات سایت کسب و کار خود می‌توانید تعیین کنید که برای هر کلیک چه هزینه‌ای در نظر گرفته شود. شما می‌توانید به تبلیغات مورد نظر خود در گوگل متن متناسب با کلیدواژه و موضوع کسب و کار اضافه کنید تا کاربران درک بهتری نسبت به کلیدواژه استفاده شده داشته باشند.

زمانی که از تبلیغات گوگل استفاده می‌کنید، می‌توانید هر لحظه گزارش عملکرد تبلیغات و تعداد کلیک انجام شده را دریافت نمایید و آن‌ها را مورد ارزیابی قرار دهید.

شما برای بهره‌مندی از خدمات تبلیغات گوگل آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا، ابتدا کلمه‌های کلیدی مرتبط با نوع کسب و کار، محصولات و خدماتی که برای سایت خود در نظر گرفته‌اید را تعیین می‌کنید و با توجه به طراحی تبلیغ کلیکی خود می‌پردازید. در این صورت مخاطبان با یک سرچ در مورد کلیدواژه مورد نظر در گوگل، آگهی تبلیغاتی شما را در صفحه اول گوگل و فهرست نتایج جستجو مشاهده می‌کنند و اگر به آن نیاز داشته باشند، کلیک می‌کنند.

تبلیغات گوگل ادز Google Ads چیست؟

گوگل ادز یک روش تبلیغاتی مبتنی بر پرداخت هر کلیک PPC می‌باشد. شما با استفاده از گوگل ادز می‌توانید تبلیغات خود را برای مخاطبانی به نمایش بگذارید که همواره به طور مرتب کلیدواژه‌های مورد نظر خودشان را جستجو می‌کنند. در حقیقت می‌توان گفت این روش تبلیغاتی یکی از کارآمدترین راهکارهایی است که می‌توانید برای جذب کاربران و بازار هدف فضای وب از آن استفاده کنید. گوگل ادز نسبت به سایر روش‌های تبلیغاتی گران‌تر به نظر می‌رسد. به ویژه اگر در عرصه رقابت با صنایع مختلف قرار بگیرد، البته اگر طراحی و ساخت یک گوگل ادز به درستی و با رعایت تمامی استانداردها انجام بگیرد، بهتر است روی آن سرمایه گذاری کرد. خدمات تبلیغات ترا به صورت هدفمند و بهینه می‌باشد، تنها یک پیشنهاد CPC لازم است که بتواند تبلیغات را برای مخاطبان هدف خود به نمایش بگذارد.

نظر مشتریان

استفاده از تبلیغات در گوگل چه اهمیتی دارد؟

در حال حاضر آمار کاربران جستجوگر در گوگل چیزی حدود ۳/۲ میلیون در هر ثانیه می‌باشد. در اکثر زبان‌ها بسیاری از صفحات نتایج جستجو نشان دهند آگهی‌های گول ادز هستند. البته این میزان تبلیغات برای نمایش صفحات فارسی زبان نسبت به صفحات انگلیسی کمتر است. زمانی که یک کاربرد دنیای وب، عبارت و یا واژه‌ای را در گوگل سرچ می‌کند، طبیعتاً می‌خواهد محتوای مرتبط با واژه یا عبارت را پیدا کند، به همین علت نشان دادن تبلیغات در این حالت، شرایط را برای افزایش ترافیک و جذب کاربران هدفمند برای سایت فراهم می‌کند.

آنالیز داده
guerrilla marketing

خدمات تبلیغات گوگل توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا چه مزایایی دارد؟

همان‌طور که گفتیم یکی از مهم‌ترین مزایای تبلیغات گوگل، محاسبه آن با توجه به تعداد کلیک انجام شده روی تبلیغ می‌باشد. بدین صورت که شما تنها زمانی باید هزینه پرداخت کنید که روی تبلیغات شما کلیک انجام شود و بازدیدکننده به سایت شما ورود پیدا کند. توجه داشته باشید که کلیک هر یک مخاطبان تنها یک بار قابل محاسبه است، بنابراین اگر یک از کاربران بخواهد با چند کلیک روی لینک، تعداد کلیک را افزایش دهد، امکان پذیر نیست، چرا که تنها یک بار محاسبه می‌شود. در ادامه به مزایایی تبلیغات گوگل اشاره کرده‌ایم:

اکانت گوگل را سفارش دهید

شما به عنوان مدیر یک کسب و کار بعد از تماس با آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا و دریافت مشاوره رایگان تلفنی و یا آنلاین می‌توانید سفارش اکانت گوگل را در سایت ثبت می‌کنید. در اولین مرحله از ارتباط با متخصصین ما قوانین و شرایط تبلیغات گوگل برای شما مطرح می‌شود در صورت پذیرش می‌توانید فرآیند را آغاز کنید.

ریسپانسیو

تحلیل و بررسی

در مرحله دوم از تبلیغات گوگل ترا، ثبت نهایی تبلیغات با انجام کارهای اداری و مالی به اتمام می‌رسد. کارشناسان ما با توجه به موضوع کسب و کار، مشتریان هدف و تعداد رقبا، سایت شما را مورد بررسی قرار می‌دهند و بعد از تحلیل و بررسی مهم‌ترین صفحات سایت مانند لندینگ پیج‌ها و به‌دست آوردن نتایج، جهت انتشار با کیفیت‌تر تبلیغات و تأثیرگذاری آن روی کسب و کار شما کمک می‌کنند.

برگزاری کمپین تبلیغاتی

در سومین مرحله کارشناسان و متخصصان ما در آژانس ترا، با توجه به نتایج و اطلاعات به‌دست آمده از تحلیل و بررسی‌های انجام شده، کمپین تبلیغاتی گوگل شما را به انجام می‌رسانند. در این مرحله کلیدواژه‌ها و عبارت کلیدی متن تبلیغاتی را بررسی می‌کنیم و امتیاز کیفیت کمپین را مورد ارزیابی قرار می‌دهیم.

بازاریابی عصبی
محتوای چندرسانه‌ای

ارائه ضمانت و خدمات پس از فروش

بعد از دریافت خدمات تبلیغات گوگل و راه اندازی کمپین تبلیغاتی گوگل ادز، ما مدیریت و پشتیبانی پروژه را شروع می‌کنیم. مانیتورینگ هر روزه طبق برنامه جهت کنترل هزینه، فضای مورد نظر برای نمایش تبلیغ و آنالیز لحظه به لحظه با استفاده از ابزار گوگل آنالیتیکس، اقدامات بسیار مهمی است که در آخرین مرحله از تبلیغات گوگل ترا انجام می‌دهیم.

گزارش‌های آنالیز شامل چه مواردی می‌شوند؟

همان طور که گفتیم بعد از پیاده سازی تمامی مراحل تبلیغات گوگل، نوبت به ارائه خدمات و گزارش‌های پشتیبانی می‌رسد. گزارش‌های مرتبط با تبلیغات و نتایج به‌دست آمده به دو نوع گزارش‌های رسمی گوگل و آنالیز حرفه‌ای ارائه می‌شوند.

 

تولید محتوا

گزارشات رسمی مرتبط با گوگل

ما برای اینکه با مشتریان خود به صورت کاملاً شفاف در ارتباط باشیم. تمامی گزارشات اعم از خدمات مرتبط با نحوه ثبت تبلیغات در گوگل، گزارش‌های تراکنش‌های مالی و کارایی کمپین تبلیغاتی شما به طور مستقیم و بدون کوچک‌ترین دخالتی را می‌توانید از سرورهای گوگل دریافت کنید.

گزارشات آنالیز حرفه ای

یکی از مهم‌ترین خدمات تبلیغات گوگل ترا که از گزارش‌های معمولی و تحلیل‌های طبیعی تخصصی‌تر می‌باشد، گزارشاتی است که در انتهای در هر بازه زمانی تبلیغ در گوگل، درباره عملکرد، مقدار بازدهی تبلیغ به واسطه کارشناسان آژانس ترا به شکل کتبی و شفاهی در اختیار شما قرار می‌گیرد. در این صورت می‌توان نقاط ضعف و قوت تبلیغات گوگل را بررسی کرد تا در دوره‌های بعدی نتایج بهتری را به‌دست آورید.

تولید محتوا

درخواست مشاوره سریع

با کارشناسان آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا بصورت رایگان مشورت کنید!

Tera_logo_1

سوالات متداول

خیر، چرا که تحریم‌ها مانع از انجام این کار می‌شوند و نمی‌گذارد گوگل به صورت اختصاصی تبلیغات را برای کاربران ایرانی به نمایش بگذارد. البته ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا می‌توانیم به کمک راهکارهای مختلف تبلیغات شما تنها برای کاربران ایران به اشتراک بگذاریم و بازدهی خوبی را داشته باشیم.

 

زیرا آژانس ترا تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا با انجام بهترین خدمات در حوزه دیجیتال مارکتینگ، رضایت مشتریان را جلب کند.

 

برای تبلیغات روی بستر گوگل نمی‌توان قیمت ثابتی را برای هر کلیک تعیین کرد. عوامل مختلفی در تعیین قیمت آن نقش دارند.

 

بعد از ثبت سفارش می‌توانید آگهی خود را پس از گذشت ۲۴ ساعت تحویل بگیرید. فعالسازی آگهی تبلیغات شما در موتورهای جستجو ۱۵ دقیقه به طول می‌انجامد.

 

متخصصین و مشاورین ما در آژانس ترا مطابق با نیازها و خواسته‌های مشتریان گزارشات لحظه‌ای و حتی ماهانه را ارائه می‌دهند.

 

بله، این امکان برای شما وجود دارد که به صورت دلخواه، تبلیغات خود را توسط پشتیبانی غیر فعال کنید.