جدیدترین مطالب:

قیمت طراحی سایت

هر شخصی که با بستر اینترنت سروکار دارد، احتمالا با این سوال مواجه است که قیمت طراحی سایت چقدر است؟ تعرفه طراحی وب‌سایت به نیازهای متقاضی بستگی دارد. بهتر است ابتدا ذهنیت شفافی از تعریف وب‌سایت داشته باشید. یک وب‌سایت دقیقا مانند یک برنامه نرم‌افزاری در بستر اینترنت است؛ این برنامه نرم‌افزاری آنلاین، یک صفحه اصلی دارد و برای همه کاربران قابل‌مشاهده است. به‌علاوه‌، این برنامه نرم‌افزاری دارای یک Backend پیچیده است که تنها توسعه‌دهندگان و مدیران وب‌سایت به آن

ادامه مطلب ...
لینکدین

لینکدین بزرگ‌ترین شبکه اجتماعی تخصصی است و داشتن یک پروفایل حرفه‌ای در آن منجر به رشد کسب‌وکار و افزایش اعتبار آن، برندینگ شرکتی یا پرسونال برندینگ می‌شود.

ادامه مطلب ...
تولید محتوا به انگلیسی

اگر قصد ورود به بازارهای بین‌المللی را دارید، باید هر چه زودتر به فکر تولید محتوا به انگلیسی نیز باشید.

انتخاب یک شیوه گفتار مشترک بین شعب مختلف یک کسب‌وکار، فقط یک ایده خوب برای برقراری ارتباط نیست، بلکه تولید محتوای انگلیسی به شرکت‌ها در برقراری ارتباط موثر با مشتریان و افزایش درآمد از طریق ورود به بازارهای جهانی، کمک می‌کند.

ادامه مطلب ...
طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس از بهترین و ساده‌ترین روش‌ها برای داشتن سایتی جذاب، مخصوص کسب‌وکار شما  است. به‌صورت کلی، طراحی سایت به شما در افزایش سرنخ‌ها (Lead) کمک کرده باعث افزایش فروش خواهد شد. علاوه‌بر آن، از مهم‌ترین مزایای داشتن سایت مناسب و حرفه‌ای، بهبود ارتباط با مشتری و فعالیت در بازار آنلاین است.

ادامه مطلب ...
انواع تبلیغات

انواع تبلیغات، نوعی وسیله ارتباطی هستند که از طریق آن یک محصول، برند یا خدمات آن، به مخاطبان معرفی شده تا علاقه آنها را بیشتر کرده و مصرف کنندگان را به افزایش تعامل و خرید تشویق کند.

ادامه مطلب ...
سئو داخلی یا سئو On-Page

بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) به دو بخش سئو داخلی و خارجی تقسیم شده که هر کدام به نوبه خود اهمیت به‌سزایی در رتبه‌بندی و افزایش ترافیک سایت دارند. به فرآیند بهینه‌سازی صفحات در سایت برای بهبود رتبه‌بندی و تجربه کاربری، سئو On Page یا داخلی می‌گویند.

ادامه مطلب ...
سفارش طراحی سایت

امروزه اینترنت، معدن طلایی از فرصت‌ها برای انواع کسب‌وکارها در سراسر جهان است. فرقی ندارد صاحب استارتاپی نوپا یا شرکتی قدیمی، با تجربه و سابقه چندین و چند ساله باشید. همین الان با سفارش طراحی سایت از آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا، از قدرت آن به نفع خود استفاده کرده و کلیک‌ها را به مشتری تبدیل کنید. امروزه ارتباط با مشتری از موثرترین روش‌ها در گسترش کسب‌وکار و افزایش فروش به‌حساب می‌آید. در دنیایی که هر روز بیشتر به‌سمت تکنولوژی و

ادامه مطلب ...
استراتژی تولید محتوا

استراتژی تولید محتوا، برنامه‌ریزی سطح بالا، اجرا، مدیریت محتوا و توجه به چرخه حیات آن است. اساسا، این برنامه روشی است که به افزایش ترافیک وب‌سایت، سرنخ‌ها (Lead)، تعامل و فروش کمک می‌کند.

ادامه مطلب ...
طراحی کمپین تبلیغاتی

کسب‌وکارها به کمک طراحی کمپین تبلیغاتی، مجموعه‌ای از پیام‌های تبلیغاتی خود را به اشتراک گذاشته و یک ارتباط بازاریابی یکپارچه را تشکیل می‌دهد. به عبارتی دیگر، طبق تعریف استاندارد، کمپین تبلیغاتی مجموعه‌ای از واحدهای تبلیغاتی است که حول محور یک پیام می‌چرخند و برای رسیدن به یک هدف خاص در نظر گرفته شده‌اند. به عنوان مثال، یک شرکت ممکن است یک کمپین تبلیغاتی دیجیتال را با هدف دستیابی به اهدافی مانند آگاهی از نام تجاری یا افزایش فروش اجرا کند. 

ادامه مطلب ...
بازاریابی محتوایی

مقدمه‌ای بر بازاریابی محتوایی همان‌طور که از نامش پیدا است، بازاریابی محتوایی به معنای بازاریابی به کمک تولید محتوا یا به عبارتی دیگر، تولید محتوایی است که به‌خوبی بتواند مشتریان بالقوه را به خود جلب کند، آن‌ها را به سمت قیف فروش هدایت کرده و به مشتریان وفادار تبدیل نماید. بازاریابی محتوایی یکی از کاربردی‌ترین استراتژی‌ها برای افزایش ترافیک وب‌سایت است. به‌طور کلی، در دنیای دیجیتال برای حفظ مخاطبان فعلی، جذب مخاطب جدید و در نهایت رسیدن به نرخ بازگشت

ادامه مطلب ...

آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا