خدمات طراحی سایت

خدمات طراحی سایت به چه معنا است و شامل چه مواردی می‌شود؟ چرا اغلب کسب و کارها به طراحی سایت نیاز دارند؟ در حال حاضر با توسعه و پیشرفت فناوری و انجام خریدهای آنلاین، همه کسب و کارها این نیاز را در خود می‌بینند که با استفاده از سایت مورد نظر خود خدمات فروش محصولات خود را آنلاین ارائه کنند. آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا با داشتن کارشناسان و متخصصین حرفه‌ای در امر طراحی سایت، می‌توانند بهترین خدمات تبلیغاتی اینترنتی را به شما ارائه کند. مهم‌ترین هدف خدمات طراحی سایت ارائه خدمات با بهترین کیفیت برای جلب رضایت همه مشتریان است.

WEB
DESIGN

خدمات طراحی سایت

رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت

ایجاد کردن فضای گرافیکی جذاب

طراحی سایت به صورت ریسپانسیو

تنوع در طراحی سایت

سرعت عملکرد وبسایت

ایجاد فضای امن برای جلوگیری از ورود هکرها

همراهی و پشتیبانی تیم ترا

هزینه خدمات طراحی سایت

در حال حاضر با توجه به رونق کسب و کارهای آنلاین و بازاریابی‌های الکترونیکی، بسیاری از مدیران کسب و کار ترجیح دادند برای معرفی و تبلیغات بیشتر از طراحی سایت استفاده کنند. یکی از مهم‌ترین معیارهایی که مورد توجه آن‌ها قرار می‌گیرد، هزینه راه اندازی سایت حرفه‌ای است! آن‌ها پیش از آن که اقدام به سفارش طراحی وب سایت حرفه‌ای کنند، ابتدا می‌پرسند که قیمت طراحی وب‌سایت چقدر خواهد شد؟

یکی از عواملی که موجب مطرح شدن این سؤال برای صاحبان کسب و کارها می‌شود، اختلاف قیمت شرکت‌های مختلف طراحی وب‌سایت است. همه سایت‌های از یک برنامه اساسی پیروی می‌کنند، شاید شما خصوصیت‌های مورد نظر خود را در برنامه بخواهید، بنابراین هزینه محاسبه شده از آن برای شما اعلام می‌شود و در صورتی که موافقت کنید، از پرداخت هزینه برای ویرایش سایت و اضافه کردن خدمات معاف خواهید شد.

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا تمامی هزینه‌های طراحی سایت را به مشتریان ارائه می‌کنیم، و مشتریان با در نظر گرفتن معیارها و پارامترهای مورد نظر، سفارش سایت خود را ثبت می‌کنند، قیمت‌هایی که شرکت ترا به شما اعلام می‌کند، کاملاً منصفانه است و با شرایط اقتصادی اکنون سازگاری دارد. پاسخگوی سوالات و نظرات شما درباره خدمات طراحی سایت ترا هستیم.

خدمات طراحی سایت چیست؟

خدمات طراحی یک سایت فروشگاهی یا شرکتی شامل همه اقداماتی است که برای راه اندازی سایت انجام می‌شود. خدمات راه اندازی سایت، فرآیندهایی را تشکیل می‌دهد که اجرای آن‌ها به برنامه ریزی و استراتژی‌های خاص خود نیاز دارد. کارشناسانی که خدمات مرتبط با راه اندازی سایت را به مشتریان ارائه می‌کنند، به عنوان طراح سایت Designer و برنامه نویس Developer شناخته می‌شوند. آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا صفر تا صد انواع خدمات راه اندازی سایت را در زمینه‌های مختلف با به کارگیری بهترین متخصصان انجام می‌دهد. شما می‌توانید برای مشاهده این خدمات به صفحه خدمات طراحی سایت ترا مراجعه کنید.

نظر مشتریان

درباره سئو

guerrilla marketing

طراحی سایت توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا​

طراحی سایت توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا​

قطعاً شما به عنوان یکی از صاحبان و مدیران کسب و کار در نظر دارید، برای توسعه و پیشرفت کسب و کار خود یک سایت راه اندازی کنید. باید توجه داشته باشید که طراحی یک سایت تنها در روند فعالیت‌های شما مؤثر واقع نمی‌شود و نمی‌تواند کسب و کار شما را به طور چشم‌گیری توسعه دهد. اگر تنها روی سایت متمرکز شوید و برای این مورد هزینه صرف کنید، مطمئناً به جایی نخواهید رسید. در ادامه توضیحات قصد داریم خدمات ساخت سایت حرفه‌ای و هدفمند توسط آژانس ترا را به شما معرفی کنیم. در حال حاضر بسیاری صاحبان کسب و کار متوجه شده‌اند که سفارش یک سایت حرفه‌ای و توسعه یافته می‌تواند چه کمکی به گسترش کسب و کارها کند. ممکن است راه اندازی یک سایت معمولی تأثیرگذاری لازم را برای شما نداشته باشد. شما باید یک وب‌سایت حرفه‌ای را مدیریت کنید تا در عرصه رقابت با رقبای خود حرفی برای گفتن داشته باشید.
آنالیز داده

کسب و کار شما چگونه توسعه پیدا می‌کند؟

کسب و کار شما چگونه توسعه پیدا می‌کند؟

سئو مجموعه ای از اقدامات است که از اسم دامنه تا آیتم های پیچیده تری مثل بالا بودن سرعت سایت است را شامل می شود. فاکتور های متنوع و زیادی وجود دارند که بر رتبه سایت موثر هستند، سئو یعنی بهینه سازی فاکتور ها برای به دست آوردن امتیاز بیشتر است. استفاده درست از کلمات کلیدی، سرعت بارگذاری وب سایت، زمانی که افراد در وب سایت حاضرند، شمار بک لینک ها و… از جمله از این فاکتور ها هستند.
ریسپانسیو

طراحی سایت در آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا شامل چه مراحلی می‌شود؟

طراحی سایت در آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا شامل چه مراحلی می‌شود؟

شما برای سفارش سایت خود در آژانس ترا ابتدا برای چگونگی سایت و موضوع آن مشاوره و راهنمایی دریافت می‌کنید. بعد از آن جهت عقد قرارداد باید مبلغ ۵۰ درصد پیش پرداخت در نظر بگیرید. سپس باید مقالات و محتوای سایت را به ما تحویل دهید تا عملیات راه اندازی آن آغاز شود. در نهایت می‌توانید وب‌سایت حرفه‌ای خود را بعد از دو هفته تحویل بگیرید و هزینه آن را به طول کامل تسویه کنید.
خودداری از کپی در تولید محتوا

طراحی سایت و ایجاد کردن فضای گرافیکی جذاب

طراحی سایت و ایجاد کردن فضای گرافیکی جذاب

یکی از مهم‌ترین خدمات طراحی سایت، طراحی گرافیک و تجربه کاربری زیبا برای مخاطب است. هنگامی کاربران به سایت شما ورود پیدا می‌کنند، باید احساس خوبی داشته باشند تا بتوانند از بخش‌های مختلف سایت بازدید کنند. کارشناسان UX و UI آژانس ترا می‌توانند فضای گرافیکی بی نظیر و منحصر به فردی را برای سایت شما طراحی کنند. همه کسب و کارها باید با در نظر گرفتن موضوع کسب و کار خود طراحی گرافیکی مورد نظر خود را انتخاب کنند تا مورد توجه کاربران و طرفداران سایت قرار بگیرند. ممکن است وارد سایتی شده باشید و از فضا و نوع طراحی آن خوشتان نیامده باشد. باید توجه داشته باشید که بسیاری از سایت‌ها با توجه به کاربران هدف خود طراحی می‌شوند و شاید مطابق سلیقه شما نباشند.
بازاریابی عصبی

همراهی و پشتیبانی تیم ترا

همراهی و پشتیبانی تیم ترا

همان طور که می‌دانید طراحی یک سایت حرفه‌ای، پروژه طولانی مدت به شمار می‌رود و باید علاوه بر رعایت استانداردهای سئو و بهینه سازی، فضای امن، سرعت عملکرد، راحتی و کارایی ساده، محتوای مناسب و … مورد توجه قرار بگیرد. آژانس ترا شما را همراهی خواهد کرد و برای ارائه محتوای مرتبط با موضوعات سایت و برنامه‌های بازاریابی در دنیای دیجیتال مارکتینگ، راهکارهای جذب و نگه داری مشتری و … مشاوره و راهنمایی ارائه می‌کند.
محتوای چندرسانه‌ای

رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت

رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت

سایت حرفه‌ای که توسط کارشناسان آژانس ترا طراحی می‌شود، از تمامی استانداردهای سئو برخوردار است. یعنی اصول سئو به طور کامل روی سایت شما پیاده سازی خواهد شد تا بتوانید در صفحه اول گوگل دیده شوید. بسیاری از وبمستران محتوای مورد نظر خود را بدون در نظر گرفتن اصول سئو در سایت به اشتراک می‌گذارند، آن‌ها با بی اطلاعی می‌توانند اعتبار سایت خود را کاهش دهند. تولید محتوا باید مطابق با اصول سئو بتواند نیازهای کاربران را تأمین کند. در این صورت موتور جستجو برای سایت شما رتبه خوبی را در نظر می‌گیرد و مخاطبان تنها با یک جستجو به محتوای مورد نظر خود در سایت شما دسترسی خواهند داشت. الگوریتم‌های گوگل محتوایی مؤثر و سئو شده را تشخیص می‌دهد و ایجاد یک استراتژی مناسب با توجه به اصول سئو نیازمند به یک متخصص سئو حرفه‌ای است. کارشناسان آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا تمام خدمات مرتبط با استانداردهای سئو و بهینه سازی سایت را با ضمانت کامل به شما ارائه می‌کنند. شما به واسطه این خدمات می‌توانید در صفحه اول گوگل قرار بگیرید و میزبان کاربران مختلف در سایت خود باشید.
تولید محتوا

طراحی سایت به صورت ریسپانسیو

طراحی سایت به صورت ریسپانسیو

یکی دیگر از خدمات طراحی سایت آژانس ترا، ریسپانسیو بودن سایت شما است. امروزه با توجه به تکنولوژی و فناوری‌های موجود، سایتی مورد توجه کاربران قرار خواهد گرفت که به سادگی توسط انواع دستگاه‌های ارتباطی مانند موبایل، تبلت و … قابل دسترس باشد. این موضوع اهمیت زیادی دارد و به عنوان یکی از مهم‌ترین معیارهای رتبه بندی و گوگل معرفی شده است. طراحی یک سایت ریسپانسیو بدین منظور است که سایت شما توسط همه دستگاه و ابزارهای دیجیتال در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. سایت ریسپانسیو انعطاف پذیری بالایی و سرعت بالایی دارد. وب سایت شما علاوه بر این که باید از طریق کامپیوترها و رایانه‌های خانگی به زیبایی قابل مشاهده باشد، بلکه باید با استفاده از گوشی و تبلت هم نیز دیده شود. با توجه به جدیدترین قانون کنسرسیون بین‌المللی فضای وب، تمامی سایت‌ها باید ریسپانسیو باشند. از این رو ما در طراحی سایت شما معیار ریسپانسیو را در نظر می‌گیریم.
guerrilla marketing

سرعت عملکرد وبسایت

سرعت عملکرد وبسایت

کاربران شما زمانی که کلیدواژه مورد نظر خود را جستجو می‌کنند، بعد از به نمایش گذاشتن فهرست نتایج جستجو توسط گوگل اولین سایت‌ها را به جهت بازدید انتخاب می‌کند. در این میان سرعت لود شدن محتویات سایت شما باید به گونه‌ای باشد که مخاطبان تنها به سایت شما توجه کنند، بسیاری از مخاطبان و بازدیدکنندگان معمولی هنگامی با سرعت بالای سایت شما مواجه می‌شوند، ترجیح می‌دهند تنها از سایت شما برای مطالعه انواع محتواها استفاده کنند.

خدمات طراحی سایت و ایجاد فضای امن برای جلوگیری از ورود هکرها

خدمات طراحی سایت و ایجاد فضای امن برای جلوگیری از ورود هکرها

حتماً می‌دانید که در طول شبانه روز بسیاری سایت‌ها توسط هکرها هک می‌شوند و کارایی خود را از دست می‌دهند؛ بنابراین اگر می‌خواهید سایت شما از امنیت بالایی برخوردار باشد، باید به امنیت آن اهمیت بدهید و صفر تا صد طراحی سایت خود را به آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا بسپارید. آژانس ترا با تسلط و مهارتی که نسبت به جنبه‌های مختلف طراحی سایت دارد، آمادگی خود را برای طراحی یک سایت استاندارد و حرفه‌ای اعلام می‌کند. گروه ترا تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا بتواند رضایت مشتریان خود را جلب کند. آژانس ترا خدمات با کیفیتی را به شما ارائه می‌کند تا بتوانید کسب و کار خود را تا جایی که امکان دارد توسعه دهید.

درخواست مشاوره سریع

با کارشناسان آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا بصورت رایگان مشورت کنید!

Tera_logo_1

سوالات متداول

طراحی سایت حرفه‌ای شما با توجه به سلیقه شما با سیستم مدیریت محتوای وردپرس و یا سیستم کد نویسی توسط لاراول انجام می‌شود.

بازه زمان برای پروژه طراحی وب‌سایت با توجه به خصوصیاتی که دارد ممکن است بین دو هفته تا یک ماه به طول بیانجامد.

مشتریان هزینه طراحی وب‌سایت را برای دستمزد، خرید قالب وب‌سایت، خریدهاست و خرید افزونه‌ها و پلاگین‌ها مورد نظر کارشناسان پرداخت می‌کنند.

کسب و کارها برای توسعه خدمات، جذب و نگه داری مشتریان خود به خدمات طراحی سایت نیاز دارند.

در صورتی که ایده‌های مشتریان اجرایی باشد، سایت مورد نظر را با توجه به آن‌ها طراحی می‌کنیم، اما اگر بخواهید می‌توانیم با توجه به تخصص و طرح‌هایی که برای سایت شما در نظر داریم، سایت را طراحی کنیم.

بعد از تحویل سایت به شما خواهیم گفت که چگونه با توجه به موضوعات سایت خود، محتوا تولید کنید.