طراحی سایت پزشکی؛ فضایی تازه برای ارائه خدمات درمانی

با طراحی سایت پزشکی نبض اینترنت را در دستانتان بگیرید!

طراحی وب سایت برای پزشکان

با طراحی سایت پزشکی نبض اینترنت را در دستانتان بگیرید! در پی گسترش اینترنت، بیماران پیش از مراجعه به کلینیک، تنها با چند کلیک و صرف کمترین زمان، اطلاعات لازم خود را به دست می‌آورند.

طراحی سایت پزشکی اختصاصی، علاوه‌بر جذب مراجعین تازه و کمک به بیشتر شناخته شدن شما، به بهبود روند خدمات پزشکی کمک‌های شایانی ارائه خواهد کرد.

طراحی سایت چه امکاناتی در اختیار پزشک می‌گذارد؟

پزشکان می‌توانند با استفاده از خدمات طراحی وب‌سایت ترا، امکان مشاوره آنلاین پزشکی را برای مراجعین خود فراهم کنند. از طریق طراحی سایت مخصوص پزشکان، افراد می‌توانند با پر کردن فرم مشاوره‌ی آنلاین (در صورت موافقت پزشک) از طریق ایمیل یا شماره‌ی تماس با وی در ارتباط باشند.

مشاوره انلاین پزشکی
ویزیت آنلاین بیماران

با فعال‌سازی امکان چت آنلاین، مراجعان می‌توانند سوالات خود را به صورت پیام‌های متنی مستقیما برای شما ارسال کنند. مزیت اصلی این امکان، حفظ حریم خصوصی پزشک، امکان ارتباط لحظه‌ای با مراجع و نرخ بالای پیام‌های ارسالی به ازای هر بازدید است.

امکانات چت آنلاین در سایت های پزشکی

با استفاده از قابلیت پرداخت آنلاین حق ویزیت، پروسه‌ی پرداخت در کمترین زمان ممکن و بدون نیاز به نیروی انسانی انجام می‌شود. سیستم پرداخت آنلاین در فرایند ساخت وبسایت پزشکی، می‌تواند قبل از تعیین ویزیت صورت گیرد تا نوبت‌دهی نیز با نظم و قطعیت بیشتری انجام شود.

پرداخت آنلاین حق ویزیت
دریافت حق ویزیت به صورت آنلاین

برای آنکه دیگر نیازی به حمل پرونده‌های کاغذی پزشکی توسط بیمار یا نگهداری از آن‌ها در مطب پزشک نباشد، سایت پزشکی این امکان را برای بیمار و پزشک فراهم کرده تا هردو بتوانند به صورت آنلاین پرونده‌ی پزشکی را در سایت تشکیل داده و به آن دسترسی داشته باشند.

تشکیل پرونده آنلاین
تشکیل پرونده اینترنتی پزشکی

آشنایی با فضای مطب، کلینیک یا بیمارستان به راحتی با استفاده از قابلیت تور مجازی فضای مطب ممکن می‌شود. در طراحی سایت مراکز درمانی حتی با طراحی سایت وردپرسی پزشکی، این گزینه به آشنایی با فضای درمان و جذب مخاطب منجر می‌شود.

تور آنلاین مطب پزشک
تور مجازی از مطب پیش از مراجعه

گرفتن نوبت از پزشک، یکی از اصلی‌ترین چالش‌های بیماران است. سیستم نوبت‌دهی آنلاین یکی از امکانات ارائه شده توسط آژانس طراحی سایت ترا است تا کاربران با پر کردن اطلاعات لازم، مطابق با تقویم کاری پزشک، بتوانند نوبت خود را اخذ کنند.

رزرو نوبت آنلاین
سیستم رزرواسیون آنلاین مطب

یکی از گزینه‌های جالب توجه در طراحی سایت ویژه پزشکان، گنجاندن قابلیت نمایش رزومه پزشک یا گروه پزشکان در سایت است؛ به گونه‌ای که هم به جلب اعتماد بیماران کمک کند و هم به نمایش گوشه‌ای از زندگی حرفه‌ای پزشک در فضای وب بپردازد.

درج رزومه و دستاوردهای پزشک در سایت
درج بیوگرافی پزشک در سایت پزشکی

برای شناخت بیشتر بیماران‌ و بهبود کیفیت ارائه‌ی خدمات، گزینه‌ی نظرسنجی آنلاین در طراحی سایت پزشکی در نظر گرفته شده تا کاربران انتقادات خود را در فرم مربوطه درج کنند. هیچ چیز به اندازه‌ی نمایش رضایت کاربران، تصاویر قبل و بعد و نمونه‌کار‌های پزشک، در طراحی وب سایت برای پزشکان مهم و حیاتی نیست. این مورد در بازاریابی و برند‌سازی پزشک بسیار تاثیر گذار است و در صدر گزینه‌های موجود در طراحی سایت پزشکان قرار دارد.

نظرسنجی از رضایت کاربران
دریافت فیدبک انلاین از مراجعان

یکی از پر کاربرد‌ترین بخش‌ها در سایت پزشکی، بخش راه‌های ارتباطی است. شماره تماس، آدرس مطب، لوکیشن دقیق مرکز درمانی در گوگل، آدرس صفحات اجتماعی در این بخش قرار گرفته است.

ارتباط با بیماران
ارتباط انلاین و نزدیک با بیماران

اگر بخواهید علاوه بر ساماندهی بیماران در سایت و ارتقای برند شخصی خود، به ارائه و فروش تجهیزات پزشکی هم‌ بپردازید، نیازی به راه‌اندازی یک سایت جداگانه و صرف هزینه‌ی بیشتر نیست. یکی از امکاناتی که در طراحی سایت پزشکی در نظر گرفته می‌شود، فروش تجهیزات پزشکی است که بسیار مورد توجه پزشکان قرار می‌گیرد.

 

فروش انلاین تجهیزات پزشکی
فروش اینترنتی تجهیزات پزشکی

طراحی سایت پزشکی چه ارزش افزوه‌ای برای جامعه پزشکان دارد؟

انتخاب پزشک یکی از تصمیم‌هایی بوده که از گذشته مردم به توصیه افراد مورد اعتماد خود تکیه می‌کردند. اما امروز، اینترنت جای افراد معتمد را گرفته است و اگر گوگل سایتی را پیشنهاد کند، مردم هم آن را معتبر خواهند دانست.

مزیت های طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت اختصاصی پزشکی چه کمکی به پزشکان می‌کند؟

آژانس ترا با توجه به نیازهای پزشکان، ویژگی‌های مختلفی برای سایت طراحی می‌کند. این ویژگی‌ها به بیشتر دیده شدن، جذب مخاطب و برندینگ کمک زیادی می‌کنند.

مزیت های طراحی سایت پزشکی

جذب مراجع با حضور در نتایج گوگل

برندسازی آنلاین برای پزشک

رزرو وقت آنلاین

تشکیل پرونده آنلاین پزشکی

با چند کلیک ساده،
صاحب یک سایت اختصاصی پزشکی شوید!

برای آگاهی از هزینه‌ها و تعرفه‌های طراحی سایت پزشکی با طراحی گرافیکی اختصاصی، با ما در ارتباط باشید!

تجربه شما از خدمات آژانس بازاریابی ترا

کیفیت کار ما را از زبان مشتریان‌مان بشنوید!

برندهایی که افتخار اعتماد آن‌ها را داشته‌ایم

راه کارهای ترا برای افزایش مراجعان سایت پزشکی

تبلیغات آنلاین خلاقانه برای مطب پزشک

اصلی‎ترین خدمتی که ترا به پزشکان ارائه می‌دهد، طراحی سایت تخصصی پزشکی است که با توجه به سلایق و ارزش‌های پزشک یا گروه پزشکی طراحی سایت انجام می‌گیرد.

مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت کلینیک پزشکی به شما برای تصمیم‌گیری بهتر کمک می‌کند.

با این حال ممکن است بپرسید اگر سایت من در اینترنت دیده نشد چه؟ ترا برای این چالش هم آماده ارائه راهکارهای تخصصی ویژه‌ای است

بازاریابی پزشکی
اخلاق پزشکی در تبلیغات

تبلیغات خدمات پزشکی و اصول اخلاقی پزشکی

با توجه به محدودیت‌های اخلاقی و قانونی تبلیغات پزشکی در فضای مجازی، اجرای کمپین‌های تبلیغاتی در این حوزه نیز بسیار حساس است و بیشتر باید متمرکز بر انتشار و توزیع حداکثری محتوای آموزشی مناسب باشد.

تمامی اطلاعات مربوط به خدمات پزشکی باید شفاف و صادقانه باشند. تحریف اطلاعات و ارائه وعده‌های نامعقول یا غیرقابل اثبات و تجویز روش‌های درمانی در محتوای تبلیغاتی غیراخلاقی است.

در تبلیغات و بازاریابی، باید حریم شخصی بیماران را محترم شمرده و از افشای اطلاعات شخصی بیماران بدون موافقت آن‌ها خودداری کرد.

بازاریابی و تبلیغات می‌توانند روی ارائه اطلاعات آموزشی و مفید به بیماران تمرکز داشته باشند. به جای تمرکز صرف بر تبلیغ محصول یا خدمت، می‌توان با ارائه محتواهای آموزشی و مقالات علمی در حوزه بهداشت و درمان به بیماران کمک کرد تا تصمیمات بهتری درباره سلامتی خود بگیرند.

خدمات بازاریابی ترا برای سایت‌های پزشکی

نمونه طراحی سایت پزشکی

دست‌یابی به موفقیت پایدار در بازار آنلاین برای کسب‌و‌کارهای سنتی، بدون خلق هویت یکپارچه امکان‌پذیر نیست. ما در تیم ترا در تمامی مراحل خلق هویت برند، از طراحی لوگو و انتخاب رنگ سازمانی تا گردآوری Brand Book، همراه شما هستیم.

 تیم طراحی سایت ما مطابق با نیازسنجی‌های اولیه از کسب‌وکار و تحلیل رقبا، وب‌سایتی کاربرپسند طراحی می‌کند تا کاربر را به سریع‌ترین شکل ممکن به مقصد برساند؛ چرا که طراحی سایت با قابلیت‌های متعدد الزاما گزینه مناسب و مقرون‌به‌صرفه‌ای نیست و در بسیاری از موارد ممکن است کاربر را از هدف خود دور کند

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

آیا به اطلاعات بیشتری درباره طراحی سایت نیاز دارید؟

همین الان با ما تماس بگیرید!

سوالات متداول پیش از طراحی سایت پزشکی

برای تولید محتوای با کیفیت و بهینه‌سازی سایت، باید فرد با تکنیک‌های لازم آشنا باشد که مستلزم زمان زیادی برای آموزش دیدن است. به همین خاطر پیشنهاد ما اعتماد به یک آژانس بازاریابی معتبر برای تولید محتوا و سئوی سایت است.

اینستاگرام یکی از بسترهای معرفی و ارتباط با بیماران است اما قطعا تمام امکانات یک سایت را ندارد. از طریق سایت، شما می‌توانید علاوه‌بر ارائه‌ی خدمات جامع‌تر، ارتباط سازمان‌یافته‌تری با کاربران داشته باشید.

یکی از اهداف طراحی سایت پزشکی، افزایش درآمد پزشکان است. افزایش مراجعین جدید از جمله مزایای طراحی سایت است که باعث افزایش درآمد پزشک یا گروه پزشکان می‌شود.

متخصصین ترا برای انتخاب نام دامنه به شما کمک می‌کنند. در کل بهتر است نام سایت برگرفته از نام خود پزشک، تخصص پزشک و یا مرکز درمانی باشد.

یکی از نگرانی‌های پزشکان پیرامون اخلاقی بودن تبلیغات در فضای پزشکی و سلامت است. نه تنها در فضای پزشکی، بلکه در هر فضای دیگری اگر اصول اخلاقی رعایت نشود، تبلیغات می‌تواند امری غیر اخلاقی باشد. به همین جهت مهم است که تبلیغات و بازاریابی سایت خود را به گروهی حرفه‌ای و پایبند به اصول اخلاقی بسپارید.

افزایش مراجع تنها یکی از چندین مزایایی است که طراحی سایت و تبلیغات برای پزشکان به ارمغان می‌آورد. علاوه‌بر افزایش مراجع، شما از امکاناتی نظیر نوبت‌دهی آنلاین، تشکیل پرونده پزشکی به صورت آنلاین، مدیریت ارتباط با مراجعین قبلی و جدید و پرداخت آنلاین حق ویزیت نیز بهره‌مند شوید.

ارسال مشخصات برای مشاوره اختصاصی رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *