تبلیغات کلیکی

خدمات تبلیغات کلیکی ترا چیست؟ چرا کسب و کارها به تبلیغات کلیکی نیاز دارند؟ همان طور که می‌دانید همه کسب و کارها برای ارائه خدمات بیشتر باید در فضای آنلاین حضور پیدا کنند، همه شرکت‌های بزرگ و کوچک و گروه‌های صنعتی و تولیدی که در حال فعالیت هستند. مهم‌ترین هدف آن‌ها افزایش تعداد کاربران، با در نظر گرفتن حداقل هزینه و سودآوری بالا می‌باشد.

CPC
Ads

تبلیغات کلیکی با آژانس ترا

خدمات تبلیغات کلیکی

تبلیغات بنری

تبلیغات بنر ویدیویی

بهینه سازی ساختار وب سایت

افزایش بازدید هدفمند وب سایت

تبلیغات HTML

بازگشت سرمایه

دسترسی به مشتریان واقعی

  • برای دسترسی به تمامی خواسته‌ها و اهداف مورد نظر، راهکار بسیار مقرون به صرفه‌ای با عنوان تبلیغات اینترنتی وجود دارد. هنگامی از تبلیغات آنلاین و به خصوص تبلیغات با تلفن همراه صحبت می‌شود، گزینه‌های مختلفی مانند تبلیغات کلیکی مورد توجه مدیران کسب و کارها و منتشرکنندگان تبلیغ قرار می‌گیرند.

    اگر در رابطه با این نوع تبلیغات شناخت و اطلاعات کافی نداشته باشند، در زمان استفاده از آن‌ها دچار مشکل خواهند شد و ممکن است کمپین‌های تبلیغاتی را زیر سؤال ببرند و تأثیرگذاری لازم را نداشته باشند. از این رو بهتر است، قبل از هر گونه تصمیم‌گیری برای استفاده از روش‌های تبلیغاتی با آن‌ها آشنا شوید. در ادامه قصد داریم ابتدا به تعریف تبلیغات CP یا کلیکی بپردازیم و بعد از آن شما را خدمات تبلیغات کلیکی ترا آشنا کنیم.

با در نظر گرفتن خدمات تبلیغاتی ترا، می‌توانید کمپین‌های مختلف تبلیغاتی داشته باشید. تمامی برنامه‌های تبلیغاتی خود را برای کارشناسان ما مطرح کنید، در این صورت تبلیغات هدفمندی را تحویل خواهید گرفت. با توجه به این که تبلیغات کلیکی عملکرد هوشمندانه‌ای دارند و از تکنولوژی و فناوری‌های متعددی استفاده می‌کنند، شما می‌توانید از میزان کلیک‌های غیر واقعی، نمایش‌های مورد تأیید بنر برای هر یک از کاربران، مشخص کردن بودجه نهایی، تعیین فهرست‌های سیاه و سفید و … حداکثر استفاده را ببرید.
یکی از ساده‌ترین خدمات تبلیغاتی CPC که می‌توانید از آن بهره‌مند شوید، تبلیغات بنری است. شما با استفاده از این کمپین تبلیغاتی، می‌توانید یک پیغام تبلیغاتی با توجه به خواسته‌ها و اهداف مورد نظر کسب و کار خود منتشر کنید. اگر انتخاب تبلیغات بنری است همین الآن با مشاورین ما در آژانس ترا تماس بگیرید تا با توجه به علایق و موضوعات کسب و کار شما راهنمایی‌های لازم را برای سفارش تبلیغات بنری را ارائه کنند.
با ارائه یک تبلیغات بنر ویدیویی می‌توانید سایر کمپین‌های ویدیویی خود را تکمیل کنید. در این نوع تبلیغات بنری کاربران با قرار دادن موس بر روی بنر، ویدیوی تبلیغاتی را مشاهده خواهند کرد. بنر ویدیویی شما بیانگر کلیک‌های مؤثر است و باعث تأثیرگذاری بیشتر و با استفاده از ساده‌ترین فضا در سایت خواهد شد.
یکی از مهم‌ترین خدمات تبلیغات کلیکی که می‌توانید از آن استفاده کنید، کمپین تبلیغات پویا RSS است. بدین صورت که شما می‌توانید در یک تبلیغ بنری ترکیبی از از چند محصول و خدمات را به نمایش بگذارید. در حقیقت با یک تیر دو نشان می‌زنید. این نوع روش از تبلیغات کلیکی بسیار مؤثر بوده و بر اساس نیازها و علایق مخاطبان به نمایش گذاشته می‌شود. تبلیغات کلیکی ترا بهترین نوع استراتژی را برای این تبلیغ به شما ارائه می‌کند.
اگر می‌خواهید با استفاده از کمپین تبلیغاتی HTML، بنرهای تعاملی داشته باشید، می‌توانید صفر تا صد طراحی آن را به متخصصین آژانس ترا بسپارید. کارایی این بنرها به گونه‌ای است که در مقابل حرکت کاربر از خود عکس‌العملی را به نمایش می‌گذارد.

تبلیغات Native یا همسان، بیانگر ایجاد هماهنگی و یکسان شدن عناصر موجود در تبلیغات با محیط اطراف است. اگر می‌خواهید تبلیغات شما باید محتوای سایت خود هماهنگ باشد، باید از این نوع روش تبلیغاتی استفاده کنید.

اگر به دنبال استفاده از تبلیغات آنلاین برای کسب و کار خود هستید، خوب مطلبی را برای مطالعه انتخاب کرده‌اید. شما می‌توانید برای ثبت سفارش تبلیغات کلیکی خود ابتدا با کارشناسان پشتیبانی آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا مشورت کنید. سپس کمپین تبلیغاتی مورد نظر خود را سفارش دهید.

تبلیغات کلیکی یا CPC چیست؟

گوگل ادز یک روش تبلیغاتی مبتنی بر پرداخت هر کلیک PPC می‌باشد. شما با استفاده از گوگل ادز می‌توانید تبلیغات خود را برای مخاطبانی به نمایش بگذارید که همواره به طور مرتب کلیدواژه‌های مورد نظر خودشان را جستجو می‌کنند. در حقیقت می‌توان گفت این روش تبلیغاتی یکی از کارآمدترین راهکارهایی است که می‌توانید برای جذب کاربران و بازار هدف فضای وب از آن استفاده کنید. گوگل ادز نسبت به سایر روش‌های تبلیغاتی گران‌تر به نظر می‌رسد. به ویژه اگر در عرصه رقابت با صنایع مختلف قرار بگیرد، البته اگر طراحی و ساخت یک گوگل ادز به درستی و با رعایت تمامی استانداردها انجام بگیرد، بهتر است روی آن سرمایه گذاری کرد. خدمات تبلیغات ترا به صورت هدفمند و بهینه می‌باشد، تنها یک پیشنهاد CPC لازم است که بتواند تبلیغات را برای مخاطبان هدف خود به نمایش بگذارد. این روش مزیت بسیار ساده‌ای دارد و آن این است که تبلیغ کننده و منتشر کننده تبلیغ به راحتی از بازخوردهای آگهی مطلع می‌شود و می‌تواند تعداد کلیک دریافت شده را تشخیص دهد. هر کدام از کلیک‌ها بیانگر فروش و یا هر نوع فعالیت دیگری می‌باشند.

نظر مشتریان

تبلیغات کلیکی، تبلیغاتی هوشمند و مقرون به صرفه

در حال حاضر شما می‌توانید با حداقل‌ترین بودجه خود تبلیغات CPC خود را به آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا بسپارید. با استفاده از خدمات تبلیغات کلیکی می‌توانید در شبکه‌ای توسعه یافته از وب‌سایت‌های فراوان، نرم افزارهای فارسی و دیگر روش‌های تبلیغاتی آنلاین بهره‌مند شوید. کانال‌های رسانه‌ای و ابزارهای دیجیتال می‌توانند پیام‌های تبلیغاتی شما را به تمامی نقاط سراسر جهان ارسال کنند.

آنالیز داده
guerrilla marketing

چرا باید از خدمات تبلیغات کلیکی ترا استفاده کنید؟

تبلیغات CPC از روش‌های تبلیغات آنلاین هوشمندانه، هدفمند و توسعه یافته است که می‌تواند نتایج بسیار خوبی را برای کسب و کار شما به همراه آورد. در ادامه به طور مختصر درباره دلایل استفاده از خدمات تبلیغات کلیکی توضیح خواهیم داد.

مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی

کارشناسان ما در آژانس ترا، آمار تعداد بازدیدکنندگان و کلیک‌های انجام شده روی تبلیغات شما را به صورت لحظه به لحظه و در بازه‌های زمانی منظم در پنل جامع تبلیغات CPC شما نشان خواهند داد. همچنین این امکان برای شما فراهم است که بتوانید کمترین و بیشترین هزینه روزانه را جهت کمپین‌های تبلیغاتی خود مشخص کنید، اختیار سایت‌های منتشر کننده تبلیغ بر عهده خودتان است و شما می‌توانید در کمپین تبلیغاتی خود تغییرات مورد نیاز را ایجاد کنید.

ریسپانسیو

تبلیغات هدفمند

همان طور که گفتیم خدمات تبلیغاتی ترا به صورت هدفمند ارائه می‌شود و در حقیقت شما می‌توانید در بهترین زمان بندی و مناسب‌ترین موقعیت تبلیغات خود را برای مشتریان ایده آل خود به نمایش بگذارید. با توجه به روش‌های هدفمند و متنوعی مانند هدف گذاری در زمان و مکان مشخص با در نظر گرفتن موضوع و جایگاه مورد نظر که در اختیار شما می‌گذاریم، می‌توانید با مشتریان مورد نظر خود با توجه به ویژگی‌های رفتاری و شخصیتی، شرایط و علایق آن‌ها، ارتباط برقرار کنید.

اتصال به شبکه‌های گسترده اجتماعی

همه برنامه ریزی‌های تبلیغاتی برای این که در دسترس کاربران قرار بگیرند، به شبکه‌های اجتماعی و کانال‌های رسانه گسترده نیاز دارند. شبکه‌های توسعه یافته تبلیغاتی با تقسیم بندی‌های متنوعی که دارند به این امکان را می‌دهند که مشتریان دائم و بازار هدف خود را پیدا کنید و بتوانید نرخ CTR و EPC را افزایش دهید. شما می‌توانید تبلیغات در گسترده‌ترین شبکه را با ترا تجربه کنید.

بازاریابی عصبی
محتوای چندرسانه‌ای

با کمترین بودجه تبلیغات کلیکی را آغاز کنید

شما می‌توانید با کمترین بودجه از خدمات تبلیغات کلیکی ترا بهره‌مند شوید. برای مقدار بودجه محدودیت خاصی در نظر گرفته نشده است. برخی از شرکت‌ها کمپین‌های تبلیغاتی خود را با حداقل دارایی خود و برخی با مبالغ بسیار زیاد آغاز می‌کنند. کافیست بودجه خود را تعیین کنید و با توجه به آن اهداف خود را از نحوه تبلیغات با ما در میان بگذارید.

تبلیغات متنوع

یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از تبلیغات کلیکی آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا، تبلیغات به روش‌های متنوع می‌باشد. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه خدمات تبلیغات کلیکی سایت ترا، کمپین‌های تبلیغات کلیکی را مشاهده کنید. تبلیغات بنری، تبلیغات ویدیویی و … از مهم‌ترین کمپین‌های تبلیغاتی هستند که می‌توانید با در نظر گرفتن چگونگی محصولات و خدمات خود یکی از آن‌ها را انتخاب نمایید.

تولید محتوا

خدمات تبلیغات کلیکی

آژانس ترا برای توسعه کسب و کار شما از انواع روش‌های تبلیغات آنلاین خود استفاده می‌کند.

استفاده از به روزترین تکنولوژی و فناوری در تبلیغات

جالب است بدانید که میزان فعالیت کاربران حقیقی و ترافیک آن‌ها در فضای وب کمتر از ۴۰ درصد است و یکی از علت‌های هدر شدن ۲۰ درصد از بودجه‌های تبلیغات آنلاین همین مورد می‌باشد، چرا که این بخش تشکیل دهنده ترافیک به ربات‌ها و سایر رقبا مرتبط می‌شود و بودجه تبلیغاتی شما با وجود این عوامل در کوتاه‌ترین زمان به پایان می‌رسد، اما کارشناسان آژانس ترا استراتژی‌های تبلیغاتی شما را به گونه‌ای طراحی می‌کنند که تنها مشتریان حقیقی به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

تولید محتوا

درخواست مشاوره سریع

با کارشناسان آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا بصورت رایگان مشورت کنید!

Tera_logo_1

سوالات متداول

تبلیغات کلیکی یکی از مهم‌ترین روش‌های تبلیغات آنلاین است که در ازای تعداد نمایش و کلیک کاربران روی آن هزینه پرداخت می‌کنید.

تبلیغات کلیکی ترا شامل تبلیغات بنری، تبلیغات همسان یا Native و تبلیغات ریتارگتینگ می‌شود.

هزینه و تعرفه خدمات تبلیغات کلیکی به طور متغیر است و با توجه به میزان بودجه و هدف گذاری تبلیغات شما مشخص می‌شود.

شما می‌توانید با کمترین بودجه هزینه، تبلیغات کلیکی را شروع کنید.

تبلیغات کلیکی ترا هوشمندانه، هدفمند و توسعه یافته می‌باشد.

به دلیل افزایش ترافیک ورودی سایت و همچنین افزایش فروش محصولات و ارائه خدمات خود از نوع روش تبلیغاتی استفاده می‌کنند.