خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت (SEO)

سئو به عنوان یکی از متداول ترین روش های بازاریابی اینترنتی به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای افزایش ترافیک وب سایت همواره مورد توجه کسب و کارها قرار داشته است، آژانس تبلیغاتی ترا با استفاده از ارائه خدمات متنوع سئو و با داشتن تجربه بین المللی خدمات حرفه ای سئو را در تهران و سایر نقاط ایران ارائه دهد.

S
E
O
SEO

خدمات سئو

آنالیز و بررسی رقبا

تحقیق کلمات کلیدی وب سایت

تدوین استراتژی محتوا

رفع مشکلات فنی مرتبط با سئو

سئوی داخلی

مشاوره و آموزش سئو

تدوین و اجرای استراتژی لینک سازی

سئوی تکنیکال

 • سئو و بهینه سازی وب سایت یک فرآیند کاملاً هدفمند است، چرا که به صورت جزئی به همه مسائل می‌پردازند.
 • ماندگاری و تاثیرگذاری سئو نسبت به سایر روش‌های تبلیغاتی بسیار بالا است.
 • انجام فرآیند سئو هزینه کمتری برای مدیر کسب و کار دارد
 • تاثیرگذارترین خدمات بهینه سازی
 • رفع تمامی مشکلات فنی وب سایت

شرکت آژانس ترا ارائه دهنده تمام خدمات سئو و بهینه سازی سایت، با تعیین استراتژی و مشاوره رایگان به شما کمک می کند تا در زمانی مناسب، رتبه سایت شما در گوگل بهبود پیدا کند.

پیش از انجام هر فعالیتی در زمینه تبلیغات گوگل و سئو، باید دقت کنید که ساختار فنی سایت شما در حالت درست و استانداردی باشد، یعنی هیچ گونه مشکل فنی نداشته باشد. آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا در ابتدای کار یک فهرست کامل از مشکلات سایت شما تهیه می کند و بعد از بررسی، نسبت به رفع تمامی مشکلات اقدام می کند.

بسیاری از افراد بر این باورند که بک لینک‌ها خیلی زود اعتبار خود را از دست می‌دهند، اما این‌طور نیست، بک لینک‌های طبیعی از اعتبار زیادی برخوردار هستند و علاوه بر این که به قدرتمندتر شدن سایت شما کمک می‌کنند، بلکه جایگاه کلیدواژه‌های استفاده شده در سایت شما را بهبود می‌بخشند. مهم این است که شما می توانید از چه سایت‌هایی بک لینک بگیرید! استفاده از بک لینک‌های سایت‌های معتبر می‌تواند ترافیک سایت شما را افزایش دهد. توجه داشته باشید که بک‌های لینک‌های شما باید طبیعی باشد، وگرنه باعث ایجاد مشکلات زیادی برای سایت شما می‌شود.
حتماً می دانید که یکی از مهم‌ترین و قدرتمندترین ابزارهای تبلیغات سئو، وبلاگ‌ها هستند. متخصص سئو حتماً این نکته را به شما یادآوری می‌کند که با ایجاد یک وبلاگ می‌توانید، محیط بسیار مناسبی را برای تولید انواع محتواها فراهم کنید. شرکت آژانس ترا با طراحی وبلاگ‌های مختلف برای سایت شما و مدیریت صحیح آن بهترین خدمات بهینه سازی وبلاگ را به شما ارائه می‌کند.
همانطور که می دانید خدمات سئو توسط آژانس ترا به دو صورت ارائه می شود، سئو داخلی و سئوی خارجی که در این بخش به آن‌ها اشاره می‌کنیم. سئوی داخلی به انجام فعالیت‌های بهینه سازی داخل سایت مانند بارگذاری متن، عکس، فیلم و … گفته می شود و باعث بهبود رتبه شما در صفحه اول گوگل می شود.
بخش دیگر سئو که از اهمیت زیادی برخوردار است، سئوی خارجی می‌باشد و بسیاری از متخصصین سئو روی انجام صحیح و اصولی آن بسیار تاکید دارند. هر گونه فعالیت و روش بهینه سازی که در خارج از سایت شما انجام شود و رتبه بندی سایت شما را افزایش دهد به عنوان سئوی خارجی معرفی می‌شود.
تا به اینجای مقاله باید متوجه شده باشید که سئو یک نوع سرمایه گذاری بلند مدت و پربازده به شمار می‌آید، شما می‌توانید با یک بار هزینه کردن برای انجام خدمات سئو روی سایت خود تا مدت سود خود را افزایش دهید. فعالیت‌های سئو در سایت شما باعث می‌شود که خیلی راحت بازار هدف خودتان را پیدا کنید و با استفاده از اطلاعات گوگل، با افراد بیشتری تعامل داشته باشید.

اگر شما بتوانید تمام فعالیت‌های سئو و بهینه سازی سایت را پیاده سازی کنید، قطعاً در کوتاه‌ترین زمان به نتایج خیلی خوبی دست پیدا می‌کنید. با انجام سئو:

 • بسیاری از افراد در گوگل به محصولات و خدمات شما دسترسی خواهند داشت.
 • کیفیت جذب بازدیدکننده‌های سایت تا مقدار زیادی افزایش پیدا می کند.
 • احتمال اینکه تعداد زیادی از کاربران معمولی به مشتری تبدیل شوند، بسیار زیاد است.
 • میزان فروش ما در مقایسه با سایر برندها بیشتر می شود.
 • انجام سئو و بهینه سازی سایت، اعتبار کسب و کار شما را افزایش می دهد.
 • هزینه‌های مختلف برای روش‌های تبلیغاتی کاهش پیدا می کند.
 • با انجام سئو شما می توانید همیشه شاهد ارتقای سایت خود باشید.
 • سرعت عملکرد سایت شما نسبت به قبل زیاد می شود.
 • با انجام سئو می توانید بهترین و هوشمندانه‌ترین سرمایه گذاری را داشته باشید.

در این مقاله آنچه را که در مورد فرآیند سئوی آژانس ترا لازم بود به شما گفته شد. امیدواریم بتوانید با استفاده از این خدمات هرچه سریعتر مشکلات فنی سایت خود را بهبود ببخشید. همچنین اگر می‌خواهید کسب و کارتان را با استفاده از این روش مقرون به صرفه تبلیغاتی توسعه دهید، می توانید به سایت آژانس ترا مراجعه کنید و ابتدا از مشاوره رایگان آن بهره مند شوید.

مشاوره رایگان درباره وضعیت سئوی سایت شما و ارائه راهکارهای موثر برای حل آن‌ها توسط آژانس ترا به شما ارائه می شود. در پایان از شما می خواهیم نظرات و تجربیات خودتان را درباره استفاده از خدمات سئو و موضوعات مطرح شده در این مقاله برای ما و سایر خوانندگان آژانس ترا به اشتراک بگذارید.

سئو چیست؟

به بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو (Search Engine Optimization)، سئو می گویند. سئو پروسه قانون مندی است که باعث بیشتر شدن رتبه سایت در سرچ گوگل، بینگ و دیگر موتور های جستجو می شود. بهتر است بدانید هرچه در نتایج جستجو یا SERP رتبه وب سایت شما بهتر شود، ترافیک زیادی نیز به سمت وب سایت شما هدایت می گردد که در صورت مدیریت این ترافیک قطعا موجب پیشرفت کسب و کارتان خواهد شد.

نظر مشتریان

درباره سئو

guerrilla marketing

خدمات سئو شامل چه مواردی می‌شود؟

خدمات سئو شامل چه مواردی می‌شود؟

آیا درباره مزایای استفاده از خدمات سئو اطلاعاتی دارید؟ آیا می‌دانید سئو داخلی چیست؟ قطعاً در صحبت‌های خودتان با دیجیتال مارکترها و البته مدیران سایت‌ها در مورد سئو چیزهای زیادی شنیدید و کنجکاو شدید که ببینید، دقیقاً این خدمات شامل چه چیزهای می‌شود؟ از آنجایی که آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا همیشه سعی کرده است که چالش‌های مشتریان خود را حل کند، این بار هم با ارائه این مقاله درباره خدمات و کاربرد سئو می‌خواهد به همه سؤالات شما پاسخ دهد و بهترین راهکارها را برای شما مشخص کند.
آنالیز داده

چگونه یک وب سایت سئو می شود؟

چگونه یک وب سایت سئو می شود؟

سئو مجموعه ای از اقدامات است که از اسم دامنه تا آیتم های پیچیده تری مثل بالا بودن سرعت سایت است را شامل می شود. فاکتور های متنوع و زیادی وجود دارند که بر رتبه سایت موثر هستند، سئو یعنی بهینه سازی فاکتور ها برای به دست آوردن امتیاز بیشتر است. استفاده درست از کلمات کلیدی، سرعت بارگذاری وب سایت، زمانی که افراد در وب سایت حاضرند، شمار بک لینک ها و… از جمله از این فاکتور ها هستند.
ریسپانسیو

ماهیت خدمات سئو SEO چیست؟

ماهیت خدمات سئو SEO چیست؟

خدمات سئو SEO یا خدمات بهینه سازی سایت، همگی معنی مشترکی دارند و به وسیله آژانس دیجیتال مارکتینگ و متخصصین سئو انجام می‌شوند. در حال حاضر خیلی از کاربران و شرکت‌ها برای انجام تبلیغات پربازده و رفع نیازهای خود به شدت علاقه دارند که در لیست نتایج موتورهای جستجو به ویژه موتور جستجوی گوگل دیده شوند. وقتی که یک وب‌سایت به خاطر کلمات کلیدی و تأثیر گذاری که دارد به رتبه‌های بالای موتور جستجو می‌رسد، نیاز دارد که بتواند تا مدت زمان خیلی طولانی جایگاه و رتبه خودش را حفظ کند و در ادامه بهترین نتایج را رقم بزند.
خودداری از کپی در تولید محتوا

خدمات سئو چگونه است؟

خدمات سئو چگونه است؟

اگر به طور کلی بخواهیم در مورد خدمات سئو تعریفی داشته باشیم، باید بگوییم به کارهایی که داخل و خارج سایت انجام می‌شود تا اینکه کلمات کلیدی وب سایت در صفحه یک موتورهای جستجو قرار بگیرند و جایگاه خودشان را حفظ کنند، خدمات سئو می‌گویند. خدمات بهینه سازی سایت یک فرآیند به شدت تأثیر گذار است و تا زمانی که شما شاهد نتایج پایدار نبوده اید باید این فرآیند ادامه داشته باشد تا صفحات سایت‌ شما به رتبه ی مورد انتظار دست یابند. یک شرکت دیجیتال مارکتینگ خدمات بهینه سازی رابه منظور توسعه کسب و کار در زمینه‌های مختلف به مدیران سایت ارائه می‌کند. دقیقاً مثل یکی از خدمات آژانس ترا که با انجام اصول سئو به بهتر شدن روند کسب و کارها کمک می‌کند.
بازاریابی عصبی

سئوی کلاه سفید چیست؟

سئوی کلاه سفید چیست؟

خدماتی که شرکت دیجیتال مارکتینگ در قالب سئوی کلاه سفید برای کسب و کارها انجام می‌دهد، با همه قوانین و اصول موتورهای جستجو مطابقت دارد. یک موتور جستجوی هوشمند مثل گوگل همیشه سعی می‌کند تا با توجه به سرچ‌های کاربران، بهترین نتایج را در لیست جستجوی آن‌ها قرار دهد. فعالیت‌های سئو کلاه سفید دقیقاً روش‌های استانداردی از بهینه سازی سایت است که به تمام قوانین موتورهای جستجو احترام می‌گذارد و سایت شما را برای طولانی مدت در صفحه اول گوگل نگه می‌دارد.
محتوای چندرسانه‌ای

سئوی کلاه سیاه چیست؟

سئوی کلاه سیاه چیست؟

به روش‌های غیر استاندارد و فریب دهندای که باعث می‌شود موتورهای جستجو برای مدت زمان بسیار کوتاهی فریب این اقدامات را بخورند و به صفحه مورد نظر رتبه بهتری بدهند، سئوی کلاه سیاه گفته می‌شود. با انجام فعالیت‌های سئوی کلاه سیاه، سایت شما تنها برای مدت کوتاهی می‌تواند در جایگاه بهتری از لیست نتایج گوگل باشد و بعد از اینکه موتور جستجو متوجه انجام سئوی کلاه سیاه می‌شود، در کوتاه‌ترین زمان سایت شما را جریمه می‌کند.
تولید محتوا

چرا کسب و کارهای آنلاین باید از خدمات سئو استفاده کنند؟

چرا کسب و کارهای آنلاین باید از خدمات سئو استفاده کنند؟

اگر همه روش‌های تبلیغاتی را تقسیم بندی کنید می‌بینید که تبلیغات سئو یکی از مهم‌ترین روش‌هایی که باید به آن توجه داشته باشید. کسب و کارهای زیادی هستند که با استفاده از روش تبلیغات سئو، در کار خود بهترین نتایج به را به‌دست می‌آورند، به ویژه کسب و کارهایی که دغدغه جذب مشتری و افزایش فروش دارند. روش تبلیغات سئو با روش‌های تبلیغاتی مثل رادیو، تلویزیون، تبلیغات محیطی و … فرق می‌کند، در ادامه مطلب به سه تا از ویژگی‌های فرآیند سئو و بهینه سازی سایت اشاره کردیم که با مطالعه آنها متوجه تفاوت تبلیغات سئو با سایر روش‌های تبلیغاتی خواهید شد.
guerrilla marketing

تولید جذاب‌ترین محتواها و مدیریت آن‌ها

تولید جذاب‌ترین محتواها و مدیریت آن‌ها

در مسئله سئو، تولید محتوا معیاری هست که اهمیت بسیار زیادی دارد. شما باید بتوانید وب سایت خود را با استفاده کلمات کلیدی متناسب با موضوعات سایت، بالا ببرید. با تولید انواع محتوا صاحبان کسب و کار با مدیریت محتوا می‌توانند به خیلی از نیازهای مشتریان پاسخ دهند. 

خدمات سئو و فعالیت‌های گسترده با ایجاد صفحه در شبکه‌های اجتماعی

خدمات سئو و فعالیت‌های گسترده با ایجاد صفحه در شبکه‌های اجتماعی

برای این که تأثیر گذاری کلمات کلیدی افزایش پیدا کند، خیلی سریع به سراغ شبکه‌های اجتماعی بروید و با ایجاد صفحه در مورد تبلیغات کسب و کار خود، مشتریان خودتان را افزایش دهید. سیگنال‌هایی که شبکه‌های اجتماعی به سایت شما می‌دهند، ترافیک سایت شما را زیاد می‌کنند و باعث می‌شوند سایت شما همچنان در صفحه اول گوگل باقی می‌ماند.  آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی از تدوین استراتژی تا برندینگ با شما خواهد بود. 

درخواست مشاوره سریع

با کارشناسان آژانس دیجیتال مارکتینگ ترا بصورت رایگان مشورت کنید!

Tera_logo_1

سوالات متداول

بطورکلی هر فعالیتی که به افزایش بازدید وب سایت و قرارگیری در صفحات نخست گوگل در کلمات کلیدی مهم می انجامد را سئو یا بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو گویند

فقط کافی است با آژانس ترا تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

بله سئو یک روش قانونی محسوب می شود. موتور های جستجو تنها اقداماتی را که در جهت تکنیک سئو کلاه سیاه هستند را جریمه می کند.

گوگل و دیگر موتور های جستجو از مالک وب سایت ها درخواست دارند که به وسیله سئو، محتوای مدنظر کاربران را ایجاد کنند. اما باید از قانون موتور های جستجو نیز پیروی کنید. و در صورت عدم توجه به قوانین آن ها، موتور های جستجو این اختیار را دارند که وب سایت شما را از ایندکس و نتیجه جستجویشان حذف کنند.

به طور خلاصه گوگل و سایر موتورهای جستجو آن دسته وب سایت هایی که از روش سئو کلاه سیاه استفاده می کنند را جریمه می کند.

سئو کلاه سیاه زمانی مورد توجه سئوکاران و وب مستر ها بوده است اما گوگل موفق شد آن ها را شناسایی و با به دست آوردن الگوریتم هایی که پیوسته بروز رسانی می شود نتایج به وجود آمده از این روش را از نتایج جستجو حذف کند.

همانطور که گفته شد بطورکلی هر فعالیتی که از روش های غیرمتعارف درصدد فریب موتورهای جستجو برآید سئوی کلاه سیاه اطلاق می شود. سئوی کلاه سیاه اگرچه ممکن است بصورت موقت باعث بهبود رتبه وب سایت شود ولی هرگز در طولانی مدت نمی تواند آورده ای برای کسب و کار شما داشته باشد.

یکی از محبوب ترین و بهترین ابزار ها برای به دست آوردن آمار های آغازین و نظارت بر ترافیک و تجمع وب سایت ها، گوگل انالیتیکس است. نکته جالب هم رایگان بودن آن هست.

ابزار کنترل رتبه سایت، از دیگر ابزار های مهم برای وبمستر ها در نتایج جستجو است. این دسته از ابزار ها به شما کمک می کنند تا تغییرات رتبه یک وب سایت را در قالب نمودار مشاهده کنید. همچنین می توانید تلاش های سئو بر روی سایت خود را ببینید.

متخصصین سئو را یک بازاریابی بلند مدت توصیه کرده اند و عقیده دارند که  تلاشی یک باره نیست .مالکان باید دائما بر روی وب سایت خود و رتبه آن نظارت کنند.

به علت تغییرات دائم در سایت، بروزرسانی موتور های جستجو، فعالیت رقبا، سئو نیازمند فعالیت مدام و مستمر است. در اغلب کسب و کار ها سئو نسبت به دیگر تکنیک های بازاریابی دارای بازگشت سرمایه زیادی است.

لزومی ندارد. اگر چه برای  رسیدن به نتیجه بهتر و سریع تر استخدام فرد یا شرکتی برای برونسپاری سئو موثر است، اما این کار هزینه هایی را به همراه دارد.

در صورت تصمیم گیری برای خرج هزینه بر روی خدمات، اخرسر همه چیز به بازگشت سرمایه منجرب می شود. اگر به این نتیجه رسیدید که استخدام فرد سئو کار از یک جایی به بعد برایتان سود آور است پس این کار را انجام دهید.

اگر هزینه خدمات سئو زیاد است و شما از عهده آن بر نمی آیید روش های ارزان تری مثل آموزش سئو و استفاده از افزونه های آن وجود دارند که می توانید جایگزین کنید. نکته ای که بهتر است بدانید این است که استفاده از افزونه ها نیازمند آگاهی کاملی از مقوله سئو دارد.

روش های سئو کلاه سیاه سعی می کنند به صورت مصنوعی وب سایتی را به جایگاه بالا تر برسانند. مثلا به وجود آوردن ابزار هایی برای ورود لینک های زیاد و متنوع در صفحات، استفاده زیاد و بیهوده از کلمات کلیدی و ساخت شبکه های وبلاگ خصوصی (PBN) به همین منظور استفاده می شود.

بله url بر روی سئو و رتبه وب سایت تاثیر خواهد گذاشت. در انتخاب url باید دقت کنید، به طوری که کوتاه بوده و خواندن آن آسان و راحت در یک نگاه افراد باشد.

تحقیقاتی که روی یک وب سایت مشهور به نام Quicksprout انجام شد، به این نتیجه رسیدند که url هایی که با طول ۳۵ تا ۴۰ کاراکتر هستند در نتایج بالای جستجو سهم زیادی دارند.

ابزاری است که توسط گوگل ساخته شده است که داده هایی که مربوط به ترافیک وب سایت است را گزارش می دهند. مکان جغرافیایی شخص، تعداد صفحات بازدید شده و میانگین حاضر شدن کاربران از مهم ترین پارامتر های گزارش شده است.

گوگل به وسیله ربات به وب سایت شما پی می برد. این ربات ابزاریست که وب سایت ها را جستجو کرده و سایت ها و محتوا های تازه را می یابد و به همین ترتیب به ایندکس گوگل می افزاید.

متا تگ درواقع توضیحی در مورد صفحه به شما می دهد و شما  می توانید آن را در قالب کد html مشاهده کنید و در ظاهر صفحه قبل رویت نیست . متا تگ های مشهور عبارتند از: title، robots، description

طبق تحقیقات انجام شده و گزارشات متخصصین سئو، گوگل متکی به متا تگ ها در رتبه بندی صفحات نیست.

وظیفه متا تگ ها دادن اطلاعات صفحه به موتور های جستجو است. با جمع آوری اطلاعات بیشتر برای وب سایت ها  می توان به بیشتر شدن نرخ کلیک آن امیدوار شیم.

متا تگ ها به طور غیر مستقیم در رتبه بندی تاثیر داشته و همچنین در سئو اهمیت دارد.

نقشه سایت با فرمت XML است که به موتور های جستجو کمک می کنند تا مطالب و اطلاعاتی در مورد آخرین روز بروزرسانی خبر دار شده و از مهم ترین صفحات سایت شما برای ایندکس آگاه شود. این نقشه تشکیل شده از لیست url های مهم و اطلاعات دیگر است.

ریدایکرت ۳۰۱ به معنای انتقال دائم و همیشگی محتوای یک یو آر ال به یک یو آر ال دیگر است. شما با ایجاد ریدایرکت اطمینان می یابید که کاربران زمانی که به لینک های قدیمی کلیک کنند، صفحات جدید سایت برای آن ها باز می شود.

دلایل زیادی وجود دارد که در برخی مواقع یک صفحه دارای چندین url متفاوت است. برای مثال سایت www.example.com و example.com هر دو دقیقا بیانگر یک صفحه برای افراد است. این موضوع اهمیت زیادی برای کاربران ندارد ولی موتور های جستجو انتظار دارند که هر url از محتوای متفاوتی برخوردار شود.

مسئله دیگری که وجود دارد وقتی یک سایت دارای چندین url است، احتمال جریمه شدن از طرف جستجو وجود دارد، زیرا آن ها فکر می کنند که شما یک محتوای تکراری در صفحات مختلف ایجاد کرده اید و قصد شبیه سازی را دارید. برای حل این مشکل باید به سراغ لینک کانونیکال بروید.

در واقع لینک کانونیکال به معنی ریدایرکت url ها برای موتورهای جستوجو است که نسخه ای از url یک محتوا را در نتایج حاصل از جستجو نمایان می کند که این به عنوان لینک کانونیکال بیان شده است.

با دقت کردن به تغییرات گوگل در سال های گذشته، گوگل موضوع مشاهده سایت در موبایل را در اولویت قرار داده است. اگر وب سایتتان در موبایل به خوبی نشان داده نشود، احتمال این که رتبه در جستجو موبایلی کاهش یابد وجود دارد.

در حالت کلی بخواهیم بیان کنیم، استفاده از دستگاه های موبایل رو به پیشرفت، بهینه سازی وب سایت برای آن ها مهم و ضروری است.

تحقیقات و مطالعات زیادی در این باره صورت گرفته که وب سایت ها در نتایج جستجو حاوی ۲۰۰۰ کلمه است. از علت های این مسئله می توان به علاقه زیاد افراد به مطالبی  که به صورت عمیق و کامل به موضوع مدنظر آن ها پرداخته است اشاره کنیم.

بله شبکه های اجتماعی بر روی سئو تاثیر می گذارد. محتوا هایی که توانایی اشتراک گذاری زیادی را دارند، لینک های زیادی را از پلتفرم ها دریافت کرده و این موضوع از دیدگاه موتور های جستجو به معنای بالا بودن کیفیت محتوا است.

آشنایی با برنامه نویسی و همچنین کد های رایج در وب سایت ها، مهارت شما را در سئو بیشتر می کند ولی با این حال داشتن دانش کدنویسی امری ضروری نیست. مهم تر کاری که باید انجام دهید این است که باید از پشت پرده نحوه چگونگی کار وب سایت و واکنش های موتورهای جستجو به تغییرات اعمال شده هوشیار شویم.

لینک هایی هستند که در دیگر وب سایت ها به وب سایت شما داده شده است.

این لینک ها در واقع میزان محبوبیت شما را در وب سایت نمایش می دهد. بک لینک ها با افزایش رتبه منجرب جذب ترافیک از موتور های جستجو می شود.

بک لینک های با کیفیت از دیدگاه گوگل می تواند علتی برای رتبه بهتر یک سایت در نتایج حاصل از جستجو است.  همان طور که برایتان بیان کردیم هر گونه شبیه سازی در این کار موجب جریمه شدن سایت خواهد شد.

شما با خرید بک لینک می توانید افزایش رتبه به صورت موقتی را مشاهده کنید، اما از نظر گوگل بک لینک زمانی موثر است که به طور طبیعی و فقط با هدف ایجاد ارتباط بین محتوا های مشابه به وجود آمده باشند.

لینک های داخلی باعث می شوند کاربران از یک صفحه به صفحه دیگر منتقل شوند و در بهینه سازی ساختار وب سایت تاثیر به سزایی دارند.

لینک های خارجی باعث می شوند کاربران از یک صفحه از دامین شما به صفحه دیگر از دامینی دیگر انتقال شوند.

بک لینک به لینک هایی اطلاق می شود که از دیگر دامین ها به دامین شما داده می شود.

متن جایگزین توصیفی از عکس در زمان عدم بارگذاری آن را نمایان می کند و همچنین باعث نمایش خوب و بهتر وب سایت در نتایج حاصل از جستجو تصویری می گردد.

امیدواریم با مطلعه این مقاله به جواب تمام سوالات خود در مورد سئو رسیده باشید و مطلب فوق برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد.

در رتبه وب سایت، فاکتور های متنوع و زیادی وجود دارد که در بعضی از آن ها شما توانایی مدیریت را ندارید. شمار بک لینک ها، کیفیت محتوا، قدمت دامنه و… از فاکتور های سئو هستند که می توانیم به آن ها اشاره کنیم. اگر شما تلاش به سزایی کردید ولی هیچ تغییری در وب سایت شما ایجاد نشد، صبر پیشه کنید و به تلاش برای تولید محتوای بهتر ادامه دهید تا سرانجام نتایج تلاش هایتان را مشاهده کنید.